Dit staat er op het spel in speelronde 34 van de VriendenLoterij Eredivisie
In speelronde 34 van de VriendenLoterij wacht een spannende ontknoping in de strijd om plek 3, de Europese play-offs en lijfsbehoud.
In speelronde 34 van de VriendenLoterij wacht een spannende ontknoping in de strijd om plek 3, de Europese play-offs en lijfsbehoud.
Feyenoord is dankzij een 1-1 gelijkspel tegen AZ zeker van deelname aan de Champions League. Onderin viel het doek voor NAC Breda.
In aanloop naar de bijzondere wedstrijd blikken gebroeders Willumsson gezamenlijk vooruit.
Dreun voor Groningen in strijd om play-offs voor Europees voetbal.
Feyenoord doet uitstekende zaken, concurrentie moet in de achtervolging.
De 19-jarige Tobias van den Elshout krijgt opnieuw de voorkeur boven de Engelse vedette.
Dies Janse is te gast in Spelinzicht.
Dies Janse is lovend over zijn samenwerking met Thijmen Blokzijl bij FC Groningen.
De Opta Predictor voorspelt de uitkomst van dit seizoen. ESPN zet deze data op een rijtje.
Van topper tot degradatiekraker: dit is het programma van speelronde 31 in de VriendenLoterij Eredivisie.
De bekerwinst van AZ beïnvloedt de verdeling van Europese tickets in de VriendenLoterij Eredivisie. Bekijk hier de scenario's voor de play-offs.
Er vielen zaterdagavond géén doelpunten in de Euroborg: 0-0.
Vader René Blokzijl en broer Rutger van Bergen koesteren beiden warme gevoelens voor FC Groningen.
De FC Groningen-huurling ziet een buitenlands avontuur wel zitten.
FC Groningen-doelman Etiënne Vaessen blikt na afloop van het gewonnen duel met Telstar (0-2) terug op bewogen weken als Surinaams international.
De Ajax-huurling kopte na een halfuur spelen de openingstreffer binnen, maar twijfelde of het wel een geldig doelpunt was.
FC Groningen heeft zaterdagavond een verdiende zege geboekt op bezoek bij Telstar.
Het 17-jarige talent van FC Groningen stond in de belangstelling van Feyenoord en AZ.
Doelman Etienne Vaessen mag niet trainen bij de club tot alles rondom zijn werkvergunning is geregeld.
De verdediger van FC Groningen reageert na afloop van de 3-0 zege op AZ.
In de Euroborg won de ploeg van Dick Lukkien met 3-0.
Rijk Janse werd door zijn broer Dies wel eens geplaagd, maar die tijden zijn voorbij. De doelman van N.E.C. is nu ook officieel Eredivisie-speler.
PEC Zwolle en FC Groningen bleven steken op 1-1.
Thomas kon het veld op eigen kracht verlaten.
De wedstrijden tegen PEC Zwolle en AZ moet de FC Groningen-keeper aan zich voorbij laten gaan.