2020 Zomer Olympische Spelen - Uitslagen

Voetbal

Vrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep G, USA v AUS
27 juli - Finale
AUS0
USA0

Uitslagen

Vrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep G, NZL v SWE
27 juli - Finale
SWE2
NZL0

Uitslagen

Vrouwen voetbal 1ste ronde groep g tussenstanden
27 juli
Vrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep E, CHI v JPN
27 juli - Finale
JAP1
CHI0

Uitslagen

Vrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep E, CAN v GBR
27 juli - Finale
CAN1
GBR1

Uitslagen

Vrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep F, NED v CHN
27 juli - Finale
NED8
CHN2

Uitslagen

Vrouwen voetbal, 1ste Ronde, groep F, BRA v ZAM
27 juli - Finale
BRA1
ZAM0

Uitslagen

Vrouwen voetbal 1ste ronde groep e tussenstanden
27 juli
Vrouwen voetbal 1ste ronde groep f tussenstanden
27 juli

Hockey

Mannen Hockey, voorronde, poule B, BEL v RSA
27 juli - Finale
BEL9
ZAF4

Uitslagen

Mannen Hockey, voorronde, poule B, NED v CAN
27 juli - Finale
NED4
CAN2

Uitslagen

Vrouwen Hockey, voorronde, poule A, NED v RSA
28 juli
NED
ZAF
Vrouwen Hockey, voorronde, poule A, GBR v IND
28 juli
GBR
IND
Vrouwen Hockey, voorronde, poule B, NZL v ESP
28 juli
SPA
NZL
Vrouwen Hockey, voorronde, poule A, GER v IRL
28 juli
GER
IER

Wielersport - Weg

Vrouwen individueel tijdrit
28 juli

Wielersport - Mountainbike

Vrouwen cross-country
27 juli - Finale
SUIJolanda Neff
SUISina Frei
SUILinda Indergand
4HONBlanka Vas
5NEDAnne Terpstra
6FRALoana Lecomte
7GBREvie Richards
8UKRYana Belomoina
9USAHaley Batten
10FRAPauline Ferrand-Prevot

Complete Results

Zwemmen

Mannen 4 x 200m vrije slag estafette finale
28 juli
Vrouwen 1500m vrije slag, Finale
28 juli
Vrouwen 200m individuele wisselslag finale
27 juli
Mannen 200m vlinderslag finale
28 juli
Vrouwen 200m vrije slag finale
28 juli
Mannen 800m vrije slag - Bezig
27 juli - In Progress
AUSJack McLoughlin
OOSFelix Auböck
BRAGuilherme Costa
CHNCheng Long
TSJJan Micka
DENAlexander Nørgaard
DENAnton Ipsen
EGYMarawan Aly
ESAMarcelo Acosta
FRADavid Aubry

Complete Results

Mannen 4 x 200m vrije slag estafette - Bezig
27 juli - In Progress
AUSZac Incerti, Elijah Winnington, Mack Horton, Alexander Graham
BRALuiz-Altamir Melo, Fernando Scheffer, Murilo Sartori, Breno Correia
CHNJi Xinjie, Wang Shun, Zhang Ziyang, Hong Jinquan
FRAEnzo Tesic, Jonathan Atsu, Jordan Pothain, Hadrien Salvan
GBRCalum Jarvis, Thomas Dean, Matthew Richards, James Guy
GERPoul Zellmann, Jacob Heidtmann, Lukas Märtens, Henning Mühlleitner
HONGábor Zombori, Dominik Kozma, Balazs Hollo, Richard Marton
IERShane Ryan, Brendan Hyland, Finn Mcgeever, Jack Mcmillan
ISRTomer Frankel, Gal Cohen Groumi, Denis Loktev, Daniel Namir
ITAMarco De Tullio, Stefano Di Cola, Matteo Ciampi, Filippo Megli

Complete Results

Mannen 200m borstslag - Bezig
27 juli - In Progress
AUSZac Stubblety-Cook
AUSMatthew Wilson
OOSChristopher Rothbauer
BAHIzaak Bastian
BULLyubomir Epitropov
CHNQin Haiyang
COLJorge Murillo
COSArnoldo Herrera
DOMJosué Domínguez
ESTMartin Allikvee

Complete Results

Vrouwen 200m vlinderslag - Bezig
27 juli - In Progress
AUSBrianna Throssell
CHNZhang Yufei
CHNYu Liyan
DENHelena Bach
GBRAlys Thomas
GBRLaura Stephens
GERFranziska Hentke
HDSJulimar Avila Mancia
HONKatinka Hosszú
HONBoglarka Kapas

Complete Results

Mannen 100m vrije slag - Bezig
27 juli - In Progress
ALBKledi Kadiu
ALGSahnoune Oussama
ANTStefano Mitchell
ARMArtur Barseghyan
ARUMikel Schreuders
AUSKyle Chalmers
AUSCameron McEvoy
BDIBelly-Cresus Ganira
BHUSangay Tenzin
BIHEmir Muratovic

Complete Results

Mannen 100m vrije slag heats
27 juli - Finale
1ITAThomas Ceccon47.71 Q
2USACaeleb Dressel47.73 Q
3AUSKyle Chalmers47.77 Q
4ITAAlessandro Miressi47.83 Q
5ROCKliment Kolesnikov47.89 Q
6KORHwang Sun-Woo47.97 Q
7ROCAndrey Minakov48.00 Q
8ROEDavid Popovici48.03 Q
9HONNándor Németh48.11 Q
10CANYuri Kisil48.15 Q

Complete Results

Vrouwen 200m vlinderslag heats
27 juli - Finale
1CHNZhang Yufei2:07.50 Q
2USAHali Flickinger2:08.31 Q
3CHNYu Liyan2:08.36 Q
4USARegan Smith2:08.46 Q
5HONBoglarka Kapas2:08.58 Q
6ROCSvetlana Chimrova2:08.84 Q
7GBRLaura Stephens2:09.00 Q
8GBRAlys Thomas2:09.06 Q
9AUSBrianna Throssell2:09.34 Q
10DENHelena Bach2:09.37 Q

Complete Results

Vrouwen 200m vlinderslag heats heat 4
27 juli
Mannen 200m borstslag heats
27 juli - Finale
1AUSZac Stubblety-Cook2:07.37 Q
1NEDArno Kamminga2:07.37 Q
3FINMatti Mattsson2:08.44 Q
4USANicolas Fink2:08.48 Q
5ROCAnton Chupkov2:08.54 Q
6SWEErik Persson2:08.76 Q
7KAZDmitriy Balandin2:08.99 Q
8JAPRyuya Mura2:09.00 Q
9ROCKirill Prigoda2:09.21 Q
10AUSMatthew Wilson2:09.29 Q

Complete Results

Mannen 4 x 200m vrije slag estafette heats
27 juli - Finale
1GBRCalum Jarvis, Thomas Dean, Matthew Richards, James Guy7:03.25 Q
2AUSZac Incerti, Elijah Winnington, Mack Horton, Alexander Graham7:05.00 Q
3ITAMarco De Tullio, Stefano Di Cola, Matteo Ciampi, Filippo Megli7:05.05 Q
4ROCIvan Girev, Aleksandr Krasnykh, Mikhail Vekovishchev, Mikhail Dovgalyuk7:05.16 Q
5USAPatrick Callan, Blake Pieroni, Andrew Seliskar, Drew Kibler7:05.62 Q
6SUINoè Ponti, Nils Liess, Roman Mityukov, Antonio Djakovic7:06.59 Q
7GERPoul Zellmann, Jacob Heidtmann, Lukas Märtens, Henning Mühlleitner7:06.76 Q
8BRALuiz-Altamir Melo, Fernando Scheffer, Murilo Sartori, Breno Correia7:07.73 Q
9CHNJi Xinjie, Wang Shun, Zhang Ziyang, Hong Jinquan7:08.27
10ISRTomer Frankel, Gal Cohen Groumi, Denis Loktev, Daniel Namir7:08.65

Complete Results

Mannen 800m vrije slag, Heats
27 juli - Finale
1UKRMykhaylo Romanchuk7:41.28 Q OR
2GERFlorian Wellbrock7:41.77 Q
3USARobert Finke7:42.72 Q
4OOSFelix Auböck7:45.73 Q
5BRAGuilherme Costa7:46.09 Q
6AUSJack McLoughlin7:46.94 Q
7UKRSergii Frolov7:47.67 Q
8ITAGregorio Paltrinieri7:47.73 Q
9NOOHenrik Christiansen7:48.37
10SWEVictor Johansson7:49.14
10TUNAhmed Hafnaoui7:49.14

Complete Results

Mannen 100m vrije slag halve finale halve finale 1
28 juli
Mannen 100m vrije slag halve finale
28 juli
Mannen 100m vrije slag halve finale halve finale 2
28 juli
Vrouwen 200m vlinderslag halve finale halve finale 1
28 juli
Vrouwen 200m vlinderslag halve finale
28 juli
Vrouwen 200m vlinderslag halve finale halve finale 2
28 juli
Mannen 200m borstslag halve finale halve finale 1
28 juli
Mannen 200m borstslag halve finale
28 juli
Mannen 200m borstslag halve finale halve finale 2
28 juli

Basketbal

Vrouwen Basketbal 3x3, poule A, USA v JPN
27 juli - Finale
JAP20
USA18

Uitslagen

Vrouwen Basketbal, voorronde, groep B, NGR v USA
27 juli - Finale
USA81
NIG72

Uitslagen

Vrouwen Basketbal 3x3, poule A, CHN v MGL
27 juli - Finale
CHN21
MGL9

Uitslagen

Mannen Basketbal 3x3, poule A, BEL v POL
27 juli - Finale
BEL16
POL14

Uitslagen

Mannen Basketbal 3x3, poule A, CHN v JPN
27 juli - Finale
JAP21
CHN16

Uitslagen

Vrouwen Basketbal 3x3, poule A, FRA v ROU
27 juli - Finale
FRA22
ROE12

Uitslagen

Vrouwen Basketbal, voorronde, groep C, AUS v BEL
27 juli - Finale
BEL85
AUS70

Uitslagen

Vrouwen Basketbal 3x3, poule A, ROC v ITA
27 juli - Finale
ROC17
ITA9

Uitslagen

Mannen Basketbal 3x3, poule A, SRB v ROC
27 juli - Finale
SRB21
ROC10

Uitslagen

Mannen Basketbal 3x3, poule A, LAT v NED
27 juli - Finale
LET22
NED18

Uitslagen

Vrouwen Basketbal 3x3, kwartfinales, JPN v FRA
27 juli - Finale
FRA16
JAP14

Uitslagen

Mannen Basketbal 3x3, kwartfinales, NED v ROC
27 juli - Finale
ROC21
NED19

Uitslagen

Vrouwen Basketbal, voorronde, groep C, PUR v CHN
27 juli - Finale
CHN97
PUR55

Uitslagen

Vrouwen Basketbal 3x3, kwartfinales, CHN v ITA
27 juli - Finale
CHN19
ITA13

Uitslagen

Mannen Basketbal 3x3, kwartfinales, LAT v JPN
27 juli - Finale
LET21
JAP18

Uitslagen

Mannen Basketbal, voorronde, groep B, NGR v GER
28 juli
GER
NIG

Judo

Mannen 81kg, Finals, 1ste / 2e plek, Nagase v Mollaei
27 juli - Finale
JAPTakanori Nagase01s1
MGLSaeid Mollaei00

Complete Results

Vrouwen 63kg, Finals, 1ste / 2e plek, Agbegnenou v Trstenjak
27 juli - Finale
FRAClarisse Agbegnenou01s1
SLOTina Trstenjak00s2

Complete Results

Mannen 81kg, Finals, 3e / 4e plek, Grigalashvili v Casse
27 juli - Finale
BELMatthias Casse10s1
2GEOTato Grigalashvili00

Complete Results

Mannen 81kg, Finals, 3e / 4e plek, Ressel v Borchashvili
27 juli - Finale
OOSShamil Borchashvili10s1
2GERDominic Ressel00

Complete Results

Vrouwen 63kg, Finals, 3e / 4e plek, Barrios v Beauchemin-Pinard
27 juli - Finale
CANCatherine Beauchemin-Pinard01
2VENAnriqueli Barrios00s1

Complete Results

Vrouwen 63kg, Finals, 3e / 4e plek, Franssen v Centracchio
27 juli - Finale
ITAMaria Centracchio10
2NEDJuul Franssen00s3

Complete Results

Vrouwen 63kg, Laatste 16, Trstenjak v Cabana Perez
27 juli - Finale
1SLOTina Trstenjak10s1
2SPACristina Cabana Perez00

Complete Results

Mannen 81kg, Laatste 16, Casse v Pacek
27 juli - Finale
1BELMatthias Casse11s1
2SWERobin Pacek01s2

Complete Results

Vrouwen 63kg, Laatste 16, Del Toro Carvajal v Barrios
27 juli - Finale
1VENAnriqueli Barrios10s1
2CUBMaylin Del Toro Carvajal00

Complete Results

Mannen 81kg, Laatste 16, Khubetsov v Valois-Fortier
27 juli - Finale
1ROCAlan Khubetsov01s1
2CANAntoine Valois-Fortier00s1

Complete Results

Vrouwen 63kg, Laatste 16, Tashiro v Ozdoba-Blach
27 juli - Finale
1POLAgata Ozdoba-Blach10s1
2JAPMiku Tashiro00s1

Complete Results

Mannen 81kg, Laatste 16, Nagase v Parlati
27 juli - Finale
1JAPTakanori Nagase10s2
2ITAChristian Parlati00s2

Complete Results

Vrouwen 63kg, Laatste 16, Ozbas v Centracchio
27 juli - Finale
1ITAMaria Centracchio11
2HONSzofi Ozbas00s2

Complete Results

Mannen 81kg, Laatste 16, de Wit v Ressel
27 juli - Finale
1GERDominic Ressel01s1
2NEDFrank de Wit00s1

Complete Results

Vrouwen 63kg, kwartfinales, Agbegnenou v Franssen
27 juli - Finale
1FRAClarisse Agbegnenou01
2NEDJuul Franssen00s1

Complete Results

Mannen 81kg, Laatste 16, Muki v Borchashvili
27 juli - Finale
1OOSShamil Borchashvili01s2
2ISRSagi Muki00s2

Complete Results

Vrouwen 63kg, kwartfinales, Beauchemin-Pinard v Quadros
27 juli - Finale
1CANCatherine Beauchemin-Pinard10s1
2BRAKetleyn Quadros00s1

Complete Results

Mannen 81kg, Laatste 16, Boltaboev v Ivanov
27 juli - Finale
1UZBSharofiddin Boltaboev01s2
2BULIvaylo Ivanov00s2

Complete Results

Vrouwen 63kg, kwartfinales, Trstenjak v Barrios
27 juli - Finale
1SLOTina Trstenjak10
2VENAnriqueli Barrios01s2

Complete Results

Mannen 81kg, Laatste 16, Grigalashvili v Lee S H
27 juli - Finale
1GEOTato Grigalashvili10
2KORSungho Lee00

Complete Results

Vrouwen 63kg, kwartfinales, Ozdoba-Blach v Centracchio
27 juli - Finale
1ITAMaria Centracchio10s2
2POLAgata Ozdoba-Blach00s3

Complete Results

Mannen 81kg, Laatste 16, Mollaei v Fatiyev
27 juli - Finale
1MGLSaeid Mollaei01
2AZEMurad Fatiyev00s2

Complete Results

Mannen 81kg, kwartfinales, Casse v Khubetsov
27 juli - Finale
1BELMatthias Casse10s1
2ROCAlan Khubetsov00s3

Complete Results

Mannen 81kg, kwartfinales, Nagase v Ressel
27 juli - Finale
1JAPTakanori Nagase01s2
2GERDominic Ressel00

Complete Results

Mannen 81kg, kwartfinales, Borchashvili v Boltaboev
27 juli - Finale
1OOSShamil Borchashvili01s1
2UZBSharofiddin Boltaboev00

Complete Results

Mannen 81kg, kwartfinales, Grigalashvili v Mollaei
27 juli - Finale
1MGLSaeid Mollaei10
2GEOTato Grigalashvili01

Complete Results

Vrouwen 63kg, Herkansingsronde, Franssen v Quadros
27 juli - Finale
1NEDJuul Franssen10s2
2BRAKetleyn Quadros00s1

Complete Results

Vrouwen 63kg, Herkansingsronde, Barrios v Ozdoba-Blach
27 juli - Finale
1VENAnriqueli Barrios01s1
2POLAgata Ozdoba-Blach00

Complete Results

Vrouwen 63kg, halve finale, Trstenjak v Centracchio
27 juli - Finale
1SLOTina Trstenjak10s1
2ITAMaria Centracchio00s1

Complete Results

Vrouwen 63kg, halve finale, Agbegnenou v Beauchemin-Pinard
27 juli - Finale
1FRAClarisse Agbegnenou01
2CANCatherine Beauchemin-Pinard00

Complete Results

Mannen 81kg, Herkansingsronde, Khubetsov v Ressel
27 juli - Finale
1GERDominic Ressel10s1
2ROCAlan Khubetsov00s1

Complete Results

Mannen 81kg, Herkansingsronde, Boltaboev v Grigalashvili
27 juli - Finale
1GEOTato Grigalashvili01s1
2UZBSharofiddin Boltaboev00s1

Complete Results

Mannen 81kg, halve finale, Borchashvili v Mollaei
27 juli - Finale
1MGLSaeid Mollaei10
2OOSShamil Borchashvili00

Complete Results

Mannen 81kg, halve finale, Casse v Nagase
27 juli - Finale
1JAPTakanori Nagase01s1
2BELMatthias Casse00s2

Complete Results

Vrouwen 70kg, Laatste 32, Memneloum v Matniyazova
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Bernholm v Landolsi
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Sherazadishvili v Gantulga
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Bellandi v Niang
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Finesse v Nyman
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Drysdale-Daley v Timo
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Igolnikov v Dossou Yovo
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Polleres v Fletcher
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Kim S Y v Arrey
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Bekauri v Kuczera
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Teltsidou v Sun X Q
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Klammert v Kochman
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Portela v Shaheen
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Bobonov v Mungai
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Bernabeu v Taimazova
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Florentino v Nhabali
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Pérez v Howell
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, van 't End v Persoglia
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Scoccimarro v Rodriguez
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Clerget v Ustopiriyon
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 32, Coughlan v Biribo
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Silva v Özerler
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 16
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Brown v Schwendinger
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 16
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Toth v Misenga
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 16
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Feuillet v Mukai
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 16
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Majdov v Trippel
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 16
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 32, Gwak D H v Anani
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 16
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 16
28 juli
Vrouwen 70kg, Laatste 16
28 juli
Mannen 90kg, Laatste 16
28 juli

Zeilen

Mannen 470
28 juli
Mannen 49er - Bezig
27 juli - In Progress
1IERSeán Waddilove, Robert Dickson1
2GBRStuart Bithell, Dylan Fletcher2
3GERThomas Plößel, Erik Heil3
4KROSime Fantela, Mihovil Fantela4
5SPAIago López, Diego Botín5
6DENJakob Precht Jensen, Jonas Warrer6
7AUSSam Phillips, Will Phillips7
8BRAGabriel Borges, Marco Grael8
9POLLukasz Przybytek, Pawel Kolodzinski9
10OOSBenjamin Bildstein, David Hussl10

Complete Results

Mannen finn - Bezig
27 juli - In Progress
1TURAlican Kaynar2
2HONZsombor Berecz4
3SPAJoan Cardona6
4ARGFacundo Olezza9
5NEDNicholas Heiner16
6GRIIoannis Mitakis17
7USALuke Muller17
8AUSJake Lilley18
9GBRGiles Scott18
10NOOAnders Pedersen20

Complete Results

Mannen finn opening series - Bezig
27 juli - In Progress
1TURAlican Kaynar2
2HONZsombor Berecz4
3SPAJoan Cardona6
4ARGFacundo Olezza9
5NEDNicholas Heiner16
6GRIIoannis Mitakis17
7USALuke Muller17
8AUSJake Lilley18
9GBRGiles Scott18
10NOOAnders Pedersen20

Complete Results

Mannen 49er opening series - Bezig
27 juli - In Progress
1IERSeán Waddilove, Robert Dickson1
2GBRStuart Bithell, Dylan Fletcher2
3GERThomas Plößel, Erik Heil3
4KROSime Fantela, Mihovil Fantela4
5SPAIago López, Diego Botín5
6DENJakob Precht Jensen, Jonas Warrer6
7AUSSam Phillips, Will Phillips7
8BRAGabriel Borges, Marco Grael8
9POLLukasz Przybytek, Pawel Kolodzinski9
10OOSBenjamin Bildstein, David Hussl10

Complete Results

Mannen rsx opening series race 7
28 juli
Mannen finn opening series race 3
28 juli
Mannen 49er opening series race 2
28 juli
Mannen 470 opening series race 1
28 juli
Mannen 470 opening series
28 juli
Vrouwen rsx opening series race 7
28 juli
Mannen rsx opening series race 8
28 juli

Surfen

Mannen Shortboard, Finales, 1ste / 2e plek
27 juli - Finale
1BRAItalo Ferreira15.14
2JAPKanoa Igarashi6.60

Complete Results

Vrouwen Shortboard, Finales, 3e / 4e plek
27 juli - Finale
1JAPAmuro Tsuzuki6.80
2USACaroline Marks4.26

Complete Results

Mannen Shortboard, Finales, 3e / 4e plek
27 juli - Finale
1AUSOwen Wright11.97
2BRAGabriel Medina11.77

Complete Results

Vrouwen Shortboard, halve finale, halve finale 1
27 juli - Finale
1ZAFBianca Buitendag11.00
2USACaroline Marks3.67

Complete Results

Vrouwen Shortboard, halve finale
27 juli - Finale
1ZAFBianca Buitendag11.00
1USACarissa Moore8.33
3JAPAmuro Tsuzuki7.43
3USACaroline Marks3.67

Complete Results

Vrouwen Shortboard, halve finale, halve finale 2
27 juli - Finale
1USACarissa Moore8.33
2JAPAmuro Tsuzuki7.43

Complete Results

Mannen Shortboard, Finales
27 juli - Finale
1BRAItalo Ferreira15.14
2JAPKanoa Igarashi6.60
3AUSOwen Wright11.97
4BRAGabriel Medina11.77

Complete Results

Vrouwen Shortboard, Finales
27 juli - Finale
1USACarissa Moore14.93
2ZAFBianca Buitendag8.46
3JAPAmuro Tsuzuki6.80
4USACaroline Marks4.26

Complete Results

Vrouwen Shortboard, Finales, 1ste / 2e plek
27 juli - Finale
1USACarissa Moore14.93
2ZAFBianca Buitendag8.46

Complete Results

Volleybal

Vrouwen Volleybal, voorronde, poule A, JPN v SRB
27 juli - Finale
SRB3
JAP0

Uitslagen

Vrouwen Volleybal, voorronde, poule B, ITA v TUR
27 juli - Finale
ITA3
TUR1

Uitslagen

Vrouwen Volleybal, voorronde, poule A, BRA v DOM
27 juli - Finale
BRA3
DOM2

Uitslagen

Vrouwen Volleybal, voorronde, poule A, KOR v KEN
27 juli - Finale
KOR3
KEN0

Uitslagen

Mannen Volleybal, voorronde, poule A, CAN v IRI - Bezig
28 juli - In Progress
CAN0
IRN0

Uitslagen

Mannen Volleybal, voorronde, poule B, USA v TUN
28 juli

Beachvolleybal

Mannen Team, voorronde, poule E, Bruno/Evandro v Abicha/El Graoui
27 juli - Finale
1BRABruno Oscar Schmidt, Evandro2
2MARZouhair El Graoui, Mohamed Abicha0

Complete Results

Vrouwen Team, voorronde, poule B, Keizer/Meppelink v Xue C/Wang X X
27 juli - Finale
1CHNWang Xinxin, Xue Chen2
2NEDMadelein Meppelink, Sanne Keizer1

Complete Results

Mannen Team, voorronde, poule E, Fijalek/Bryl v M. Grimalt/E. Grimalt
27 juli - Finale
1POLMichal Bryl, Grzegorz Fijalek2
2CHIMarco Grimalt, Esteban Grimalt0

Complete Results

Mannen Team, voorronde, poule F, Thole/Wickler v Losiak/Kantor
27 juli - Finale
1GERJulius Thole, Clemens Wickler2
2POLBartosz Losiak, Piotr Kantor0

Complete Results

Mannen Team, voorronde, poule D, Brouwer/Meeuwsen v Azaad/Capogrosso
27 juli - Finale
1NEDAlexander Brouwer, Robert Meeuwsen2
2ARGJulian Azaad, Nicolás Capogrosso0

Complete Results

Vrouwen Team, voorronde, poule C, Agatha/Duda v Wang F/Xia X Y
27 juli - Finale
1CHNXia Xinyi, Wang Fan2
2BRAAgatha Bednarczuk, Eduarda Santos Lisboa0

Complete Results

Mannen Team, voorronde, poule C, Gibb/Bourne v Gerson/Heidrich - Bezig
28 juli - In Progress
SUIMirco Gerson, Adrian Heidrich0
USATri Bourne, Jake Gibb0

Complete Results

Vrouwen Team, voorronde, poule F, Murakami/Ishii v Betschart/Hüberli
28 juli
Vrouwen Team, voorronde, poule D, Ana Patricia/Rebecca v Kravcenoka/Graudina
28 juli

Handbal

Vrouwen Handbal, voorronde, groep B, BRA v HUN
27 juli - Finale
BRA33
HON27

Uitslagen

Vrouwen Handbal, voorronde, groep A, KOR v NED
27 juli - Finale
NED43
KOR36

Uitslagen

Vrouwen Handbal, voorronde, groep A, ANG v NOR
27 juli - Finale
NOO30
ANG21

Uitslagen

Vrouwen Handbal, voorronde, groep B, SWE v ROC
27 juli - Finale
SWE36
ROC24

Uitslagen

Mannen Handbal, voorronde, groep B, DEN v BRN - Bezig
28 juli - In Progress
BHR4
DEN6

Uitslagen

Mannen Handbal, voorronde, groep B, SWE v POR
28 juli

Tennis

Vrouwen enkel, Ronde 3, Vekic v Rybakina
27 juli - Finale
1KAZElena Rybakina2
2KRODonna Vekic0

Complete Results

Vrouwen enkel, Ronde 3, Sakkari v Svitolina
27 juli - Finale
1UKRElina Svitolina2
2GRIMaria Sakkari1

Complete Results

Mannen dubbel, Ronde 2, Ram/Tiafoe v Cilic/Dodig
27 juli - Finale
1KROMarin Cilic, Ivan Dodig2
2USARajeev Ram, Frances Tiafoe0

Complete Results

Mannen dubbel, Ronde 2, Chardy/Monfils v Struff/A. Zverev
27 juli - Finale
1GERAlexander Zverev, Jan-Lennard Struff2
2FRAJérémy Chardy, Gaël Monfils0

Complete Results

Vrouwen dubbel, Ronde 2, Pigossi/Stefani v Ka. Plíšková/Vondroušová
27 juli - Finale
1BRALaura Pigossi, Luisa Stefani2
2TSJKarolína Plísková, Markéta Vondrousová1

Complete Results

Vrouwen dubbel, Ronde 2, Krejcíková/Siniaková v Badosa/Sorribes
27 juli - Finale
1TSJKaterina Siniaková, Barbora Krejcíková2
2SPAPaula Badosa, Sara Sorribes1

Complete Results

Vrouwen dubbel, Ronde 2, Muguruza/Suárez v Bencic/Golubic
27 juli - Finale
1SUIViktorija Golubic, Belinda Bencic2
2SPACarla Suárez, Garbiñe Muguruza1

Complete Results

Mannen enkel, Ronde 2, Giron v Nishikori
27 juli - Finale
1JAPKei Nishikori2
2USAMarcos Giron1

Complete Results

Vrouwen enkel, kwartfinales, Rybakina v Muguruza
28 juli
Vrouwen enkel, kwartfinales, Giorgi v Svitolina
28 juli
Vrouwen dubbel, kwartfinales, Kudermetova/Vesnina v L. Kichenok/N. Kichenok
28 juli
Mannen enkel, Ronde 3, Fognini v Medvedev
28 juli
Mannen enkel, Ronde 3, Carreño v Koepfer
28 juli
Mannen dubbel, kwartfinales, Daniell/Venus v Cabal/Farah
28 juli
Mannen dubbel, kwartfinales, Mektic/M. Pavic v McLachlan/Nishikori
28 juli
Vrouwen enkel, kwartfinales, Pavlyuchenkova v Bencic
28 juli
Vrouwen enkel, kwartfinales, Badosa v Vondroušová
28 juli
Vrouwen dubbel, kwartfinales, Krejcíková/Siniaková v Barty/Sanders
28 juli
Mannen enkel, Ronde 3, Schwartzman v Khachanov
28 juli
Mannen enkel, Ronde 3, Humbert v S. Tsitsipas
28 juli
Mannen enkel, Ronde 3, Ivashka v Nishikori
28 juli
Mannen dubbel, kwartfinales, Cilic/Dodig v A. Murray/Salisbury
28 juli

Boogschieten

Vrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 10
27 juli - Finale
1TURYasemin Ecem Anagoz6
2CHNYang Xiaolei2

Complete Results

Vrouwen individueel laatste 32 - Bezig
27 juli - In Progress
CHNYang Xiaolei
GBRBryony Pitman
GERMichelle Kroppen
MEXAida Roman
ROCElena Osipova
TURYasemin Ecem Anagoz

Complete Results

Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 3
27 juli - Finale
1BANRuman Shana7
2GBRTom Hall3

Complete Results

Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 4
27 juli - Finale
1CANCrispin Duenas6
2MDADan Olaru0

Complete Results

Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 21
27 juli - Finale
1GERMichelle Kroppen6
2UKRLidia Sichenikova0

Complete Results

Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 22
27 juli - Finale
MASSyaqiera Mashayikh4
ROCElena Osipova4

Complete Results

Mannen individueel laatste 32 laatste 32 - 2
27 juli - Finale
1CANCrispin Duenas6
2BANRuman Shana4

Complete Results

Vrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 11
27 juli - Finale
1ROCElena Osipova6
2GERMichelle Kroppen4

Complete Results

Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 1
27 juli - Finale
1KORKim Je Deok6
2MAWAreneo David0

Complete Results

Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 2
27 juli - Finale
1GERFlorian Unruh6
2INAArif Dwi Pangestu2

Complete Results

Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 23
27 juli - Finale
1GBRBryony Pitman6
2TPETan Ya-Ting4

Complete Results

Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 24
27 juli - Finale
1MEXAida Roman6
2TUNRihab El Walid2

Complete Results

Mannen individueel laatste 32 laatste 32 - 1
27 juli - Finale
1GERFlorian Unruh7
2KORKim Je Deok3

Complete Results

Vrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 12
27 juli - Finale
1GBRBryony Pitman6
2MEXAida Roman2

Complete Results

Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 13
28 juli
Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 14
28 juli
Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 29
28 juli
Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 30
28 juli
Mannen individueel laatste 32 laatste 32 - 7
28 juli
Vrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 15
28 juli
Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 9
28 juli
Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 10
28 juli
Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 31
28 juli
Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 32
28 juli
Mannen individueel laatste 32 laatste 32 - 5
28 juli
Vrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 16
28 juli
Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 3
28 juli
Vrouwen individueel laatste 64 laatste 64 - 4
28 juli
Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 19
28 juli
Mannen individueel laatste 64 laatste 64 - 20
28 juli
Vrouwen individueel laatste 32 laatste 32 - 2
28 juli

Badminton

Mannen enkel, Groepsfase, groep M, Leverdez v Pochtarev
27 juli - Finale
1FRABrice Leverdez2
2UKRArtem Pochtarev0

Complete Results

Vrouwen enkel, Groepsfase, groep K, J.M. Yeo v Gaitán
27 juli - Finale
1SGPJia Min Yeo2
2MEXHaramara Gaitán0

Complete Results

Vrouwen enkel, Groepsfase, groep I, Zetchiri v Chen H Y
27 juli - Finale
1AUSWendy Chen2
2BULLinda Zetchiri1

Complete Results

Vrouwen enkel, Groepsfase, groep L, Gilmour v Shahzad
27 juli - Finale
1GBRKirsty Gilmour2
2PAKMahoor Shahzad0

Complete Results

Vrouwen dubbel, Groepsfase, groep B, Nagahara/Matsumoto v Seinen/S. Piek
27 juli - Finale
1JAPMayu Matsumoto, Wakana Nagahara2
2NEDSelena Piek, Cheryl Seinen0

Complete Results

Mannen dubbel, Groepsfase, groep C, Seidel/Lamsfuss v Chew/Chew
27 juli - Finale
1GERMark Lamsfuss, Marvin Seidel2
2USAPhillip Chew, Ryan Chew0

Complete Results

Vrouwen enkel, Groepsfase, groep D, Ongbamrungphan v Kuuba
27 juli - Finale
1THABusanan Ongbamrungphan2
2ESTKristin Kuuba0

Complete Results

Vrouwen dubbel, Groepsfase, groep B, Tsai/Honderich v Hosny/Hany
27 juli - Finale
1CANRachel Honderich, Kristen Tsai2
2EGYHadia Hosny, Doha Hany0

Complete Results

Mannen dubbel, Groepsfase, groep B, Sozonov/V. Ivanov v Opeyori/Olofua
27 juli - Finale
1ROCIvan Sozonov, Vladimir Ivanov2
2NIGAnuoluwapo Opeyori, Godwin Olofua0

Complete Results

Mannen enkel, Groepsfase, groep P, Yang v Burestedt
27 juli - Finale
1SWEFelix Burestedt2
2CANBrian Yang0

Complete Results

Vrouwen enkel, Groepsfase, groep C, An S Y v Adesokan
27 juli - Finale
1KORAn Se-Young2
2NIGDorcas Adesokan0

Complete Results

Vrouwen dubbel, Groepsfase, groep D, S. Stoeva/G. Stoeva v Prajongjai/Kititharakul
27 juli - Finale
1BULGabriela Stoeva, Stefani Stoeva2
2THAJongkolphan Kititharakul, Rawinda Prajongjai1

Complete Results

Mannen enkel, Groepsfase, groep L, Dwicahyo v T.M. Nguyen
27 juli - Finale
1AZEAde Resky Dwicahyo2
2VIENguyen Tien Minh0

Complete Results

Vrouwen dubbel, Groepsfase, groep C, Shin S C/Lee S H v Li Y H/Du Y
27 juli - Finale
1KORLee So-Hee, Shin Seung-Chan2
2CHNDu Yue, Li Yinhui0

Complete Results

Mannen dubbel, Groepsfase, groep D, W.Y. Soh/T.F. Chia v Yakura/Ho-Shue
27 juli - Finale
1MASAaron Chia, Wooi Yik Soh2
2CANJason Ho-Shue, Nyl Yakura0

Complete Results

Vrouwen enkel, Groepsfase, groep K, Kim G E v J.M. Yeo - Bezig
28 juli - In Progress
KORKim Ga-Eun0
SGPJia Min Yeo0

Complete Results

Gemengd's dubbel, kwartfinales, Zheng S/Huang Y Q v Jordan/Oktavianti
28 juli
Gemengd's dubbel, kwartfinales, M. Ellis/Smith v Tang C M/Tse Y S
28 juli
Gemengd's dubbel, kwartfinales, Watanabe/Higashino v Puavaranukroh/Taerattanachai
28 juli
Gemengd's dubbel, kwartfinales, Seo S J/Chae Y J v Wang Y/Huang D P
28 juli

Honkbal

Mannen Honkbal, Opening Ronde, groep A, JPN v DOM
28 juli

Boksen

Vrouwen lichtgewicht, Laatste 32, Seesondee v Palacios
27 juli - Finale
1THASudaporn Seesondee5
2ECUMaria Palacios0

Complete Results

Vrouwen weltergewicht, Laatste 16, Surmeneli v Koszewska
27 juli - Finale
1TURBusenaz Surmeneli5
2POLKarolina Koszewska0

Complete Results

Vrouwen weltergewicht, Laatste 16, Belahbib v Lysenko
27 juli - Finale
1UKRAnna Lysenko5
2MAROumayma Belahbib0

Complete Results

Vrouwen weltergewicht, Laatste 16, Apetz v Borgohain
27 juli - Finale
1INDLovlina Borgohain3
2GERNadine Apetz2

Complete Results

Vrouwen weltergewicht, Laatste 16, Carini v Chen N C
27 juli - Finale
1TPEChen Nien-Chin3
2ITAAngela Carini2

Complete Results

Vrouwen weltergewicht, Laatste 16, Jones v Cruz Sandoval
27 juli - Finale
1USAOshae Jones3
2MEXBrianda Tamara Cruz Sandoval2

Complete Results

Vrouwen weltergewicht, Laatste 16, Da Silva v Moronta
27 juli - Finale
1DOMMaria Moronta5
2CANMyriam Da Silva0

Complete Results

Vrouwen weltergewicht, Laatste 16, Akinyi v Panguana
27 juli - Finale
1MOZAlcinda Panguana1
2KENElizabeth Akinyi0

Complete Results

Vrouwen weltergewicht, Laatste 16, Manikon v Gu H
27 juli - Finale
1CHNGu Hong5
2THABaison Manikon0

Complete Results

Mannen lichtgewicht, Laatste 32, Chinzorig v Abduraimov
27 juli - Finale
1UZBElnur Abduraimov4
2MGLBattarsukh Chinzorig1

Complete Results

Mannen lichtgewicht, Laatste 32, Kaushik v McCormack
27 juli - Finale
1GBRLuke Mccormack4
2INDManish Kaushik1

Complete Results

Mannen lichtgewicht, Laatste 32, Asanau v Al-Kasbeh
27 juli - Finale
1WRUDzmitry Asanau5
2JORObada Al-Kasbeh0

Complete Results

Mannen lichtgewicht, Laatste 32, Salamana v Oliveira
27 juli - Finale
1BRAWanderson Oliveira5
2EORWessam Salamana0

Complete Results

Vrouwen lichtgewicht, Laatste 32, Wu S Y v Alexiusson
27 juli - Finale
1TPEWu Shih-Yi4
2SWEAgnes Alexiusson1

Complete Results

Mannen lichtgewicht, Laatste 32, Safiullin v Pezo Saboya
27 juli - Finale
1KAZZakir Safiullin5
2PERLeodan Pezo Saboya0

Complete Results

Mannen lichtgewicht, Laatste 32, Narimatsu v Mbaya Mulumba
27 juli - Finale
1JAPDaisuke Narimatsu5
2CODFiston Mbaya Mulumba0

Complete Results

Vrouwen vedergewicht, kwartfinales, Petecio v Arias
28 juli
Vrouwen vedergewicht, kwartfinales, Veyre v Testa
28 juli
Vrouwen lichtgewicht, Laatste 32, Nicoli v Falcon
28 juli - Finale
1ITARebecca Nicoli4
2MEXEsmeralda Falcon1

Complete Results

Vrouwen middengewicht, Laatste 16, Parker v Bylon
28 juli
Vrouwen lichtgewicht, Laatste 32, Dubois v Sadiku
28 juli - Finale
1GBRCaroline Sara Dubois5
2KOSDonjeta Sadiku0

Complete Results

Vrouwen middengewicht, Laatste 16, Price v Munkhbat
28 juli
Vrouwen middengewicht, Laatste 16, Thibeault v Ryabets
28 juli
Vrouwen middengewicht, Laatste 16, Wojcik v Fontijn
28 juli

Kanoslalom

Vrouwen c1
28 juli
Vrouwen k1 finale
27 juli - Finale
1GERRicarda Funk105.50
2SPAMaialen Chourraut106.63
3AUSJessica Fox106.73
4ITAStefanie Horn106.93
5POLKlaudia Zwolinska108.98
6NZLLuuka Jones110.67
7NEDMartina Wegman111.33
8UKRViktoriya Us111.85
9SVKEliska Mintalova158.36
10GBRKimberley Woods177.09

Complete Results

Vrouwen C1, Heats, Run 1
28 juli
Vrouwen C1, Heats
28 juli

Schoonspringen

Vrouwen 10m synchroon schoonspringen
27 juli - Finale
CHNZhang Jiaqi, Chen Yuxi363.78
USAJessica Parratto, Delaney Schnell310.80
MEXGabriela Agúndez, Alejandra Orozco299.70
4CANCaeli Mckay, Meaghan Benfeito299.16
5GERTina Punzel, Christina Wassen292.86
6JAPMinami Itahashi, Matsuri Arai291.42
7GBREden Cheng, Lois Toulson289.26
8MASMun Yee Leong, Pandelela Rinong277.98

Complete Results

Schermen

Vrouwen Team degen, Finals, 1ste / 2e plek, Korea v Estonia
27 juli - Finale
EST36
KOR32

Uitslagen

Vrouwen Team degen, Finals, 3e / 4e plek, Italy v China
27 juli - Finale
ITA23
CHN21

Uitslagen

Vrouwen Team degen, halve finale, China v Korea
27 juli - Finale
KOR38
CHN29

Uitslagen

Vrouwen Team degen, halve finale, Italy v Estonia
27 juli - Finale
EST42
ITA34

Uitslagen

Vrouwen Team degen, Finals, Finale 5-6, United States v Poland
27 juli - Finale
USA33
POL26

Uitslagen

Vrouwen Team degen, Finals, Finale 7-8, Hong Kong, China v ROC
27 juli - Finale
HKG28
ROC27

Uitslagen

Mannen Team sabel, Laatste 16
28 juli
Mannen Team sabel, Laatste 16
28 juli
Mannen Team sabel, Laatste 16, Japan v Egypt
28 juli
Mannen Team sabel, Laatste 16
28 juli
Mannen Team sabel, Laatste 16
28 juli
Mannen Team sabel, Laatste 16
28 juli
Mannen Team sabel, Laatste 16
28 juli
Mannen Team sabel, Laatste 16
28 juli
Mannen Team sabel, kwartfinales
28 juli
Mannen Team sabel, kwartfinales, ROC v Germany
28 juli
Mannen Team sabel, kwartfinales, United States v Hungary
28 juli
Mannen Team sabel, kwartfinales, Italy v Iran
28 juli
Mannen Team sabel, klassificatieronde 5-8
28 juli
Mannen Team sabel, klassificatieronde 5-8
28 juli

Roeien

Vrouwen dubbel twee, Finales - Bezig
27 juli - In Progress
1AUSAmanda Bateman, Tara Rigney6:57.71
2FRAHelene Lefebvre, Elodie Ravera-Scaramozzino6:58.52
3ITAAlessandra Patelli, Chiara Ondoli6:58.88
4TSJKristyna Fleissnerova, Lenka Antosova6:59.19
5GERAnn-Katrin Thiele, Leonie Menzel7:01.21
6ROCEkaterina Pitirimova, Ekaterina Kurochkina7:01.83
ROEAncuta Bodnar, Simona-Geanina Radis
NZLBrooke Donoghue, Hannah Osborne
LTUMilda Valciukaite, Donata Vistartaite
CANJessica Sevick, Gabrielle Smith

Complete Results

Mannen dubbel twee, Finales - Bezig
27 juli - In Progress
1ROCIlya Kondratyev, Andrey Potapkin6:13.73
2NZLJack Lopas, Chris Harris6:15.51
3ROEIoan Prundeanu, Marian Florian Enache6:16.86
4IERPhilip Doyle, Ronan Byrne6:16.89
5GERMarc Weber, Stephan Krüger6:18.13
6LTUSaulius Ritter, Aurimas Adomavicius6:20.87
FRAMatthieu Androdias, Hugo Boucheron
SUIBarnabé Delarze, Roman Röösli
CHNZhang Liang, Liu Zhiyu
GBRGraeme Thomas, John Collins

Complete Results

Vrouwen Vier-zonder, Finales - Bezig
27 juli - In Progress
1USAKendall Chase, Claire Collins, Grace Luczak, Madeleine Wanamaker6:33.65
2DENFrida Sanggaard Nielsen, Ida Jacobsen, Trine Dahl Pedersen, Christina Johansen6:34.72
3ROEMadalina Heghes, Roxana Iuliana Anghel, Elena Logofatu, Cristina Georgiana Popescu6:35.12
4CANStephanie Grauer, Jennifer Martins, Kristina Walker, Nicole Hare6:35.13
AUSAnnabelle Mcintyre, Rosemary Popa, Jessica Morrison, Lucy Stephan
CHNWang Fei, Lin Xinyu, Qin Miaomiao, Lu Shiyu
GBRRebecca Shorten, Rowan Mckellar, Karen Bennett, Harriet Taylor
IEREimear Lambe, Emily Hegarty, Aifric Keogh, Fiona Murtagh
NEDYmkje Clevering, Veronique Meester, Elisabeth Hogerwerf, Karolien Florijn
POLMaria Wierzbowska, Monika Ciaciuch, Joanna Dittmann, Olga Michalkiewicz

Complete Results

Mannen Vier-zonder, Finales - Bezig
27 juli - In Progress
1POLMarcin Brzezinski, Michal Szpakowski, Mikolaj Burda, Mateusz Wilangowski5:57.17
2CANWill Crothers, Luke Gadsdon, Gavin Stone, Jakub Buczek5:58.29
3SUIPaul Jacquot, Joel Schürch, Andrin Gulich, Markus Kessler6:02.32
4ZAFSandro Torrente, Kyle Schoonbee, John Smith, Lawrence Brittain6:09.85
AUSSpencer Turrin, Jack Hargreaves, Alexander Hill, Alexander Purnell
GBRRory Gibbs, Sholto Carnegie, Matthew Rossiter, Oliver Cook
ITAMatteo Lodo, Giuseppe Vicino, Matteo Castaldo, Marco Di Costanzo
NEDJan Van Der Bij, Sander De Graaf, Boudewijn Röell, Nelson Ritsema
ROEMugurel Vasile Semciuc, Cosmin Pascari, Mihaita Vasile Tiganescu, Stefan Constantin Berariu
USAClark Dean, Anders Weiss, Andrew Reed, Michael Grady

Complete Results

Mannen Quadruple twee, Finales - Bezig
27 juli - In Progress
1CHNYi Xudi, Zang Ha, Zhang Quan, Liu Dang5:46.07
2GERMax Appel, Karl Schulze, Hans Gruhne, Tim Ole Naske5:46.78
3NOOOlaf Tufte, Martin Helseth, Erik Solbakken, Jan Helvig5:47.34
4LTUMartynas Dziaugys, Dovydas Nemeravicius, Dominykas Jancionis, Armandas Kelmelis5:51.64
AUSCaleb Antill, Cameron Girdlestone, Luke Letcher, Jack Cleary
ESTTonu Endrekson, Juri-Mikk Udam, Kaspar Taimsoo, Allar Raja
GBRAngus Groom, Thomas Barras, Harry Leask, Jack Beaumont
ITAAndrea Panizza, Giacomo Gentili, Luca Rambaldi, Simone Venier
NEDDirk Uittenbogaard, Abe Wiersma, Koen Metsemakers, Tone Wieten
POLWiktor Chabel, Dominik Czaja, Fabian Baranski, Szymon Posnik

Complete Results

Vrouwen Quadruple twee, Finales - Bezig
28 juli - In Progress
1GBRLucy Glover, Mathilda Hodgkins-Byrne, Charlotte Hodgkins-Byrne, Hannah Scott6:25.14
2NZLOlivia Loe, Ruby Tew, Georgia Nugent-O'Leary, Eve MacFarlane6:29.00
3FRAMarie Jacquet, Emma Lunatti, Margaux Bailleul, Violaine Aernoudts6:29.70
4USAAlison Rusher, Ellen Tomek, Cicely Madden, Meghan O'Leary6:30.03
AUSRowena Meredith, Harriet Hudson, Caitlin Cronin, Ria Thompson
CHNCui Xiaotong, Zhang Ling, Chen Yunxia, Lyu Yang
GERDaniela Schultze, Franziska Kampmann, Carlotta Nwajide, Frieda Hämmerling
ITAVeronica Lisi, Valentina Iseppi, Alessandra Montesano, Stefania Gobbi
NEDLaila Youssifou, Olivia van Rooijen, Nicole Beukers, Inge Janssen
POLMaria Springwald, Marta Wieliczko, Katarzyna Zillmann, Agnieszka Kobus

Complete Results

Vrouwen dubbel twee, Finales, Finale A - Bezig
28 juli - In Progress
ROEAncuta Bodnar, Simona-Geanina Radis
NZLBrooke Donoghue, Hannah Osborne
LTUMilda Valciukaite, Donata Vistartaite
CANJessica Sevick, Gabrielle Smith
USAKristina Wagner, Genevra Stone
NEDLisa Scheenaard, Roos De Jong

Complete Results

Mannen dubbel twee, Finales, Finale A
28 juli
Vrouwen Vier-zonder, Finales, Finale A
28 juli
Mannen Vier-zonder, Finales, Finale A
28 juli
Mannen Quadruple twee, Finales, Finale A
28 juli
Vrouwen Quadruple twee, Finales, Finale A
28 juli
Mannen lichtgewicht dubbel twee halve finale ab halve finale 1
28 juli
Mannen lichtgewicht dubbel twee halve finale ab
28 juli
Mannen lichtgewicht dubbel twee halve finale ab halve finale 2
28 juli
Vrouwen lichtgewicht Dubbel Twee halve finale ab halve finale 1
28 juli
Vrouwen lichtgewicht Dubbel Twee halve finale ab
28 juli
Vrouwen lichtgewicht Dubbel Twee halve finale ab halve finale 2
28 juli
Mannen twee-zonder-stuurman halve finale ab halve finale 1
28 juli
Mannen twee-zonder-stuurman halve finale halve finale ab
28 juli
Mannen twee-zonder-stuurman halve finale ab halve finale 2
28 juli
Vrouwen twee-zonder-stuurman ab halve finale 1
28 juli
Vrouwen twee-zonder-stuurman ab
28 juli
Vrouwen twee-zonder-stuurman ab halve finale 2
28 juli
Vrouwen acht Herkansingsronde
28 juli
Mannen acht herkansingsronde
28 juli

Rugby

Mannen Rugby Sevens, klassificatieronde 9-12, IRL v KOR
27 juli - Finale
IER31
KOR0

Uitslagen

Mannen Rugby Sevens, klassificatieronde 9-12, KEN v JPN
27 juli - Finale
KEN21
JAP7

Uitslagen

Mannen Rugby Sevens, kwartfinales, NZL v CAN
27 juli - Finale
NZL21
CAN10

Uitslagen

Mannen Rugby Sevens, kwartfinales, GBR v USA
27 juli - Finale
GBR26
USA21

Uitslagen

Mannen Rugby Sevens, kwartfinales, RSA v ARG
27 juli - Finale
ARG19
ZAF14

Uitslagen

Mannen Rugby Sevens, kwartfinales, FIJ v AUS
27 juli - Finale
FIJ19
AUS0

Uitslagen

Men's Rugby Sevens, Finals, Final 11-12, KOR v JPN - Bezig
28 juli - In Progress
JAP26
KOR12

Uitslagen

Men's Rugby Sevens, Finals, Final 9-10, IRL v KEN
28 juli
Men's Rugby Sevens, Classification Round 5-8, CAN v USA
28 juli
Men's Rugby Sevens, Classification Round 5-8, RSA v AUS
28 juli
Men's Rugby Sevens, Semifinal, NZL v GBR
28 juli
Men's Rugby Sevens, Semifinal, ARG v FIJ
28 juli

Schieten

Mannen trap
28 juli
Vrouwen trap - Bezig
28 juli - In Progress
AUSLaetisha Scanlan
AUSPenny Smith
BULSelin Ali
CHNWang Xiaojing
CHNDeng Weiyun
EGYMaggy Ashmawy
SPAFátima Gálvez
FINSatu Mäkelä-Nummela
FRAMélanie Couzy
FRACarole Cormenier

Complete Results

Gemengd 10m luchtgeweer - Team
27 juli - Finale
CHNYang Haoran, Yang Qian
USALucas Kozeniesky, Mary Tucker
ROCSergey Kamenskiy, Yulia Karimova
4KORKwon Eunji, Nam Taeyun
5POLTomasz Bartnik, Aneta Stankiewicz
6ROCAnastasiia Galashina, Vladimir Maslennikov
7USAAlison Weisz, William Shaner
8HONIstván Péni, Eszter Mészáros
9NOOJon-Hermann Hegg, Jenny Stene
10NOOHenrik Larsen, Jeanette Hegg Duestad

Complete Results

Gemengd 10m luchtgeweer - Team, Finales, 3e / 4e plek
27 juli - Finale
3ROCSergey Kamenskiy, Yulia Karimova17.0
4KORKwon Eunji, Nam Taeyun9.0

Complete Results

Gemengd 10m luchtgeweer - Team, Finales
27 juli - Finale
1CHNYang Haoran, Yang Qian17.0
2USALucas Kozeniesky, Mary Tucker13.0
3ROCSergey Kamenskiy, Yulia Karimova17.0
4KORKwon Eunji, Nam Taeyun9.0

Complete Results

Gemengd 10m luchtgeweer - Team, Finales, 1ste / 2e plek
27 juli - Finale
1CHNYang Haoran, Yang Qian17.0
2USALucas Kozeniesky, Mary Tucker13.0

Complete Results

Vrouwen trap kwalificatie - Bezig
28 juli - In Progress
1FRACarole Cormenier25
2SVKZuzana Stefeceková20
3GBRKirsty Hegarty23
4USAMadelynn Bernau23
5AUSLaetisha Scanlan23
6LIBRay Bassil23
7POLSandra Bernal22
8ITASilvana Stanco19
9AUSPenny Smith19
10CHNWang Xiaojing22

Complete Results

Mannen trap kwalificatie dag 1
28 juli
Mannen trap kwalificatie
28 juli

Softbal

Vrouwen Softbal, Finals, 1ste / 2e plek, JPN v USA
27 juli - Finale
JAP2
USA0

Uitslagen

Vrouwen Softbal, Finals, 3e / 4e plek, CAN v MEX
27 juli - Finale
CAN3
MEX2

Uitslagen

Tafeltennis

Vrouwen enkel, Ronde 3, Diaz v Liu
27 juli - Finale
1OOSJia Liu4
2PURAdriana Diaz0

Complete Results

Vrouwen enkel, Ronde 3, Jeon J H v Yuan
27 juli - Finale
1KORJeon Ji-Hee4
2FRAJia Nan Yuan3

Complete Results

Mannen enkel, Ronde 3, Ovtcharov v Skachkov
27 juli - Finale
1GERDimitrij Ovtcharov4
2ROCKirill Skachkov0

Complete Results

Mannen enkel, Ronde 3, Gauzy v Groth
27 juli - Finale
1FRASimon Gauzy4
2DENJonathan Groth0

Complete Results

Vrouwen enkel, Ronde 3, Han v Lay
27 juli - Finale
1GERYing Han4
2AUSJian Fang Lay0

Complete Results

Vrouwen enkel, Ronde 3, Sun Y S v Yang
27 juli - Finale
1CHNSun Yingsha4
2MONXiaoxin Yang0

Complete Results

Mannen enkel, Ronde 3, Niwa v Wang
27 juli - Finale
1JAPKoki Niwa4
2SVKYang Wang0

Complete Results

Mannen enkel, Ronde 3, Falck v Assar
27 juli - Finale
1EGYOmar Assar4
2SWEMattias Karlsson3

Complete Results

Vrouwen enkel, Laatste 16, Chen M v Zhang
27 juli - Finale
1CHNChen Meng4
2CANMo Zhang1

Complete Results

Vrouwen enkel, Laatste 16, Ishikawa v Polcanova
27 juli - Finale
1JAPKasumi Ishikawa4
2OOSSofia Polcanova0

Complete Results

Mannen enkel, Laatste 16, Jeoung Y S v Boll
27 juli - Finale
1KORJung Young-Sik4
2GERTimo Boll1

Complete Results

Mannen enkel, Laatste 16, Fan Z D v Freitas
27 juli - Finale
1CHNFan Zhendong4
2PORMarcos Freitas1

Complete Results

Mannen enkel, Laatste 16, Lin Y J v Tsuboi
27 juli - Finale
1TPELin Yun-Ju4
2BRAGustavo Tsuboi2

Complete Results

Vrouwen enkel, Laatste 16, Eerland v Doo H K
27 juli - Finale
1HKGHoi Kem Doo4
2NEDBritt Eerland1

Complete Results

Vrouwen enkel, Laatste 16, Liu v Yu M Y
27 juli - Finale
1SGPYu Mengyu4
2USAJuan Liu2

Complete Results

Mannen enkel, Laatste 16, Jorgic v Harimoto
27 juli - Finale
1SLODarko Jorgic4
2JAPTomokazu Harimoto3

Complete Results

Vrouwen enkel, Laatste 16, Ito v Sawettabut
27 juli - Finale
1JAPMima Ito4
2THASuthasini Sawettabut0

Complete Results

Vrouwen enkel, Laatste 16, Liu v Jeon J H
27 juli - Finale
1KORJeon Ji-Hee4
2OOSJia Liu1

Complete Results

Mannen enkel, Laatste 16, Gauzy v Ma Long
27 juli - Finale
1CHNMa Long4
2FRASimon Gauzy1

Complete Results

Vrouwen enkel, Laatste 16, Chen S Y v Sun Y S
27 juli - Finale
1CHNSun Yingsha4
2TPEChen Szu-Yu0

Complete Results

Vrouwen enkel, Laatste 16, Feng T W v Han
27 juli - Finale
1GERYing Han4
2SGPFeng Tianwei1

Complete Results

Mannen enkel, Laatste 16, Calderano v Jang W J
27 juli - Finale
1BRAHugo Calderano4
2KORJang Woojin3

Complete Results

Mannen enkel, Laatste 16, Niwa v Ovtcharov
27 juli - Finale
1GERDimitrij Ovtcharov4
2JAPKoki Niwa1

Complete Results

Mannen enkel, Laatste 16, Assar v Chuang C Y
27 juli - Finale
1EGYOmar Assar4
2TPEChuang Chih-Yuan3

Complete Results

Mannen enkel, kwartfinales, Fan Z D v Jeoung Y S
28 juli
Vrouwen enkel, kwartfinales, Ishikawa v Yu M Y
28 juli
Vrouwen enkel, kwartfinales, Chen M v Doo H K
28 juli

Taekwondo

Mannen zwaargewicht +80kg, Finals, 1ste / 2e plek, Larin v Georgievski
27 juli - Finale
ROCVladislav Larin15
MKDDejan Georgievski9

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, Finals, 1ste / 2e plek, Lee D B v Mandic
27 juli - Finale
SRBMilica Mandic10
KORLee Da-Bin7

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, Finals, 3e / 4e plek, Alba Castillo v Sun H Y
27 juli - Finale
CUBRafael Alba Castillo5
2CHNSun Hongyi4

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, Finals, 3e / 4e plek, Kowalczuk v Walkden
27 juli - Finale
GBRBianca Walkden7
2POLAleksandra Kowalczuk3

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, Finals, 3e / 4e plek, In K D v Trajkovic
27 juli - Finale
KORIn Kyo-Don5
2SLOIvan Trajkovic4

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, Finals, 3e / 4e plek, Laurin v Traore
27 juli - Finale
FRAAlthéa Laurin17
2CIVAminata Charlene Traore8

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, Laatste 16, Stewart v Kowalczuk
27 juli - Finale
1POLAleksandra Kowalczuk7
2AUSReba Stewart2

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, Laatste 16, Gbane v Issoufou Alfaga
27 juli - Finale
1CIVSeydou Gbane15
2NIGIssifou Abdoulrazak Alfaga9

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, Laatste 16, Mandic v Ogallo
27 juli - Finale
1SRBMilica Mandic13
2KENFaith Ogallo0

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, Laatste 16, Alba Castillo v Georgievski
27 juli - Finale
1MKDDejan Georgievski11
2CUBRafael Alba Castillo8

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, kwartfinales, Rodriguez v Lee D B
27 juli - Finale
1KORLee Da-Bin23
2DOMKatherine Rodriguez14

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, kwartfinales, Sapina v Sun H Y
27 juli - Finale
1CHNSun Hongyi8
2KROIvan Sapina6

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, kwartfinales, Deniz v Walkden
27 juli - Finale
1GBRBianca Walkden17
2KAZCansel Deniz7

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, kwartfinales, Trajkovic v Larin
27 juli - Finale
1ROCVladislav Larin16
2SLOIvan Trajkovic3

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, kwartfinales, Zheng S Y v Laurin
27 juli - Finale
1FRAAlthéa Laurin14
2CHNZheng Shuyin6

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, kwartfinales, In K D v Zhaparov
27 juli - Finale
1KORIn Kyo-Don10
2KAZRuslan Zhaparov2

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, kwartfinales, Kowalczuk v Mandic
27 juli - Finale
1SRBMilica Mandic11
2POLAleksandra Kowalczuk4

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, kwartfinales, Gbane v Georgievski
27 juli - Finale
1MKDDejan Georgievski9
2CIVSeydou Gbane4

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, halve finale, Lee D B v Walkden
27 juli - Finale
1KORLee Da-Bin25
2GBRBianca Walkden24

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, halve finale, Sun H Y v Larin
27 juli - Finale
1ROCVladislav Larin30
2CHNSun Hongyi3

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, halve finale, Laurin v Mandic
27 juli - Finale
1SRBMilica Mandic7
2FRAAlthéa Laurin5

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, halve finale, In K D v Georgievski
27 juli - Finale
1MKDDejan Georgievski12
2KORIn Kyo-Don6

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, Herkansingsronde, Rodriguez v Traore
27 juli - Finale
1CIVAminata Charlene Traore11
2DOMKatherine Rodriguez9

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, Herkansingsronde, Trajkovic v Taufatofua
27 juli - Finale
1SLOIvan Trajkovic22
2TGAPita Taufatofua1

Complete Results

Vrouwen zwaargewicht +67kg, Herkansingsronde, Ogallo v Kowalczuk
27 juli - Finale
1POLAleksandra Kowalczuk15
2KENFaith Ogallo7

Complete Results

Mannen zwaargewicht +80kg, Herkansingsronde, Alba Castillo v Gbane
27 juli - Finale
1CUBRafael Alba Castillo8
2CIVSeydou Gbane2

Complete Results

Water Polo

Mannen Waterpolo, voorronde, groep B, KAZ v SRB
27 juli - Finale
SRB19
KAZ5

Uitslagen

Mannen Waterpolo, voorronde, groep A, RSA v USA
27 juli - Finale
USA20
ZAF3

Uitslagen

Mannen Waterpolo, voorronde, groep A, ITA v GRE
27 juli - Finale
GRI6
ITA6

Uitslagen

Mannen Waterpolo, voorronde, groep B, AUS v CRO
27 juli - Finale
AUS11
KRO8

Uitslagen

Gewichtheffen

Vrouwen 59kg, groep A
27 juli - Finale
1TPEKuo Hsing-Chun236
2TKMPolina Guryeva217
3JAPMikiko Andoh214
4FRADora Tchakounte213
5VIEHoang Thi Duyen208
6VENYusleidy Figueroa206
7ARMIzabella Yaylan205
8GBRZoe Smith200
ECUAlexandra EscobarDNF

Complete Results

Vrouwen 64kg, groep A
27 juli - Finale
1CANMaude Charron236
2ITAGiorgia Bordignon232
3TPEChen Wen-Huei230
4COLMercedes Pérez227
5GBRSarah Davies227
6ECUPaola Palacios226
7PHIElreen Ann Ando222
8CUBMarina Rodríguez221
9TURNuray Levent220
10GERLisa Marie Schweizer217

Complete Results

Medaillespiegel

Algemeen medaillleklassement

  • 25
    USA
  • 21
    CHN
  • 18
    JPN

Individueel medailleklassement

Goud
JPN 10
USA 9
CHN 9
Zilver
USA 8
ROC 7
CHN 5
Brons
USA 8
CHN 7
ITA 6

Algemeen medaillleklassement

  • 2
    San
    San
  • 2
    Je Deok
    Je Deok
  • 2
    Kiefer
    Kiefer

Individueel medailleklassement

Goud
San 2
Je Deok 2
Kiefer 2
Zilver
Deriglazova 2
Batsarashkina 1
MacNeil 1
Brons
Korobeynikova 2
Ranxin 1
Haoran 1

Olympisch Nieuws