GianClavell
- Shooting Guard
- Geb.26/11/1993
- CollegeColorado St
- Geboren inCaguas, Puerto Rico
Statistieken
Regulier seizoen Gemiddeldes
| seizoen | Team |
|---|---|
| 2017-18 | |
| Carrière |
| GP | GS | MIN | FG | FG% | 3 PNT | 3P% | FT | FT% | OF | DR | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 0 | 9.1 | 0.9-2.6 | 33.3 | 0.9-2.1 | 40.0 | 0.3-0.3 | 100.0 | 0.1 | 0.9 | 1.0 | 0.4 | 0.0 | 0.3 | 1.1 | 0.3 | 2.9 |
| 7 | 0 | 9.1 | 0.9-2.6 | 33.3 | 0.9-2.1 | 40.0 | 0.3-0.3 | 100.0 | 0.1 | 0.9 | 1.0 | 0.4 | 0.0 | 0.3 | 1.1 | 0.3 | 2.9 |
Regulier seizoen Totalen
| seizoen | Team |
|---|---|
| 2017-18 | |
| Carrière |
| FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | OF | DR | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6-18 | 33.3 | 6-15 | 40.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 0 | 2 | 8 | 2 | 20 |
| 6-18 | 33.3 | 6-15 | 40.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 6 | 7 | 3 | 0 | 2 | 8 | 2 | 20 |
Regulier seizoen Diverse Totalen
| seizoen | Team |
|---|---|
| 2017-18 | |
| Carrière |
| DD2 | TD3 | DQ | EJECT | TECH | FLAG | AST/TO | STL/TO | SC-EFF | SH-EFF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.111 | 0.50 |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.5 | 1.0 | 1.111 | 0.50 |