ChrisCzerapowicz
- #35
- Guard
- Geboren inGothenburg, Zweden
Wedstrijlog
Playoffs (DAV)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wo. 19/3 | - | L | 31 | 4-8 | 50.0 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 10 |
| Playoffs | 31.0 | 4.0-8.0 | 50.0 | 2.0-4.0 | 50.0 | 0.0-0.0 | NaN | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 5.0 | 1.0 | 10.0 | ||
2013-14 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 9/3 | - | L | 39 | 8-13 | 61.5 | 1-4 | 25.0 | 5-5 | 100.0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 22 |
| Za. 8/3 | - | W | 30 | 2-9 | 22.2 | 0-2 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 5 |
| Zo. 2/3 | - | W | 20 | 5-8 | 62.5 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 11 |
| Vr. 28/2 | - | W | 22 | 3-8 | 37.5 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 7 |
| Zo. 23/2 | - | W | 29 | 2-8 | 25.0 | 1-2 | 50.0 | 1-1 | 100.0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 |
| Di. 18/2 | - | W | 8 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Za. 15/2 | - | W | 23 | 4-9 | 44.4 | 1-2 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 |
| Zo. 9/2 | - | W | 31 | 3-7 | 42.9 | 0-2 | 0.0 | 4-4 | 100.0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 10 |
| Vr. 7/2 | - | W | 26 | 2-6 | 33.3 | 1-1 | 100.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 | 0 | 6 |
| Za. 1/2 | - | W | 21 | 3-6 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 |
| Vr. 31/1 | - | W | 18 | 3-6 | 50.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 7 |
| Zo. 26/1 | - | W | 24 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
| Vr. 24/1 | - | W | 34 | 7-11 | 63.6 | 2-4 | 50.0 | 3-4 | 75.0 | 6 | 1 | 1 | 0 | 3 | 4 | 19 |
| Za. 18/1 | - | W | 21 | 2-5 | 40.0 | 1-2 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7 |
| Vr. 17/1 | - | L | 32 | 3-9 | 33.3 | 0-5 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 8 |
| Zo. 12/1 | - | W | 25 | 7-12 | 58.3 | 1-2 | 50.0 | 0-2 | 0.0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 4 | 2 | 15 |
| Vr. 10/1 | - | W | 34 | 6-9 | 66.7 | 5-8 | 62.5 | 4-5 | 80.0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 21 |
| Zo. 5/1 | - | W | 27 | 2-5 | 40.0 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 |
| Wo. 1/1 | - | L | 31 | 3-8 | 37.5 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6 |
| Zo. 29/12 | - | L | 26 | 3-8 | 37.5 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 7 |
| Za. 21/12 | - | L | 20 | 4-9 | 44.4 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 |
| Zo. 15/12 | - | L | 25 | 2-9 | 22.2 | 0-4 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 |
| Do. 12/12 | - | L | 20 | 0-6 | 0.0 | 0-5 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 3 |
| Za. 7/12 | -JWNC | W | 25 | 4-8 | 50.0 | 0-2 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 8 |
| Do. 5/12 | - | W | 42 | 6-13 | 46.2 | 4-8 | 50.0 | 3-4 | 75.0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 2 | 19 |
| Za. 30/11 | - | W | 15 | 3-4 | 75.0 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 8 |
| Zo. 24/11 | - | L | 32 | 2-11 | 18.2 | 1-8 | 12.5 | 1-3 | 33.3 | 6 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6 |
| Za. 23/11 | - | L | 22 | 6-11 | 54.5 | 2-5 | 40.0 | 0-1 | 0.0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 14 |
| Vr. 22/11 | - | W | 15 | 2-6 | 33.3 | 1-4 | 25.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 6 |
| Za. 16/11 | - | L | 29 | 2-12 | 16.7 | 1-6 | 16.7 | 1-2 | 50.0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6 |
| Di. 12/11 | - | L | 19 | 2-7 | 28.6 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 |
| Za. 9/11 | - | L | 18 | 2-4 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers