JacobMeyer
- UAB Blazers
- #12
- Guard
- KlasseJunior
- L/GW1.88 m, 86 kg
- Geboren inCovington, KY
Wedstrijlog
2025-26 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vr. 13/3 | - | L | 22 | 2-7 | 28.6 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 5 |
| Zo. 8/3 | - | W | 36 | 6-10 | 60.0 | 4-5 | 80.0 | 2-5 | 40.0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 18 |
| Do. 5/3 | - | W | 24 | 1-5 | 20.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Zo. 1/3 | - | L | 28 | 1-7 | 14.3 | 0-2 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 2 |
| Zo. 22/2 | - | W | 30 | 4-11 | 36.4 | 0-2 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 2 | 3 | 0 | 2 | 2 | 1 | 8 |
| Do. 19/2 | - | W | 34 | 6-12 | 50.0 | 3-5 | 60.0 | 3-4 | 75.0 | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 18 |
| Zo. 8/2 | - | W | 17 | 2-5 | 40.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Vr. 6/2 | - | L | 28 | 5-14 | 35.7 | 3-8 | 37.5 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 13 |
| Zo. 1/2 | - | W | 31 | 4-9 | 44.4 | 0-3 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 9 |
| Do. 29/1 | - | W | 31 | 4-9 | 44.4 | 1-4 | 25.0 | 4-4 | 100.0 | 6 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 13 |
| Vr. 23/1 | - | L | 35 | 5-19 | 26.3 | 1-5 | 20.0 | 2-3 | 66.7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 |
| Zo. 18/1 | - | L | 31 | 5-14 | 35.7 | 1-3 | 33.3 | 2-2 | 100.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 13 |
| Do. 15/1 | - | W | 30 | 6-16 | 37.5 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 1 | 0 | 2 | 4 | 3 | 14 |
| Zo. 11/1 | - | W | 41 | 12-20 | 60.0 | 1-3 | 33.3 | 4-4 | 100.0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 29 |
| Do. 8/1 | - | L | 12 | 0-5 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 |
| Zo. 4/1 | - | W | 35 | 6-16 | 37.5 | 1-2 | 50.0 | 6-6 | 100.0 | 11 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 19 |
| Wo. 31/12 | - | L | 31 | 6-15 | 40.0 | 1-4 | 25.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 15 |
| Zo. 14/12 | - | L | 8 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 |
| Za. 6/12 | - | W | 31 | 2-10 | 20.0 | 0-3 | 0.0 | 4-4 | 100.0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 |
| Di. 2/12 | - | L | 27 | 1-5 | 20.0 | 0-3 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
| Di. 25/11 | - | W | 37 | 9-16 | 56.3 | 0-1 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 21 |
| Ma. 24/11 | - | W | 32 | 7-16 | 43.8 | 4-8 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 20 |
| Za. 22/11 | - | W | 30 | 9-18 | 50.0 | 6-12 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 | 24 |
| Di. 18/11 | - | W | 21 | 5-7 | 71.4 | 1-2 | 50.0 | 1-1 | 100.0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 12 |
| Za. 15/11 | - | W | 33 | 6-12 | 50.0 | 0-3 | 0.0 | 4-4 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 16 |
| Wo. 12/11 | - | L | 27 | 2-8 | 25.0 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 5 |
| Za. 8/11 | - | L | 32 | 6-18 | 33.3 | 0-5 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 15 |
| Di. 4/11 | - | W | 23 | 8-14 | 57.1 | 1-3 | 33.3 | 5-7 | 71.4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 22 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers
2025-26 American Standings
| Team | CONF | GB | OVR |
|---|---|---|---|
| South Florida | 15-3 | - | 25-9 |
| Tulsa | 13-5 | 2 | 30-8 |
| Wichita State | 13-5 | 2 | 24-12 |
| UAB | 11-7 | 4 | 20-12 |
| North Texas | 9-9 | 6 | 19-14 |
| Florida Atlantic | 9-9 | 6 | 18-15 |
| Charlotte | 9-9 | 6 | 17-17 |
| Tulane | 8-10 | 7 | 18-15 |
| Temple | 8-10 | 7 | 16-16 |
| Memphis | 8-10 | 7 | 13-19 |
| Rice | 7-11 | 8 | 13-18 |
| East Carolina | 6-12 | 9 | 11-20 |
| UTSA | 1-17 | 14 | 5-25 |