JamirSimpson
- UTSA Roadrunners
- #7
- Guard
- KlasseSenior
- L/GW1.96 m, 92 kg
- Geboren inLima, OH
Wedstrijlog
2025-26 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 8/3 | - | L | 38 | 5-15 | 33.3 | 0-4 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 |
| Ma. 2/3 | - | L | 40 | 7-20 | 35.0 | 3-7 | 42.9 | 4-4 | 100.0 | 7 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 21 |
| Do. 26/2 | - | L | 40 | 8-11 | 72.7 | 1-3 | 33.3 | 5-5 | 100.0 | 1 | 10 | 0 | 4 | 1 | 5 | 22 |
| Zo. 22/2 | - | L | 36 | 7-17 | 41.2 | 2-7 | 28.6 | 4-4 | 100.0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 20 |
| Do. 19/2 | - | L | 38 | 3-18 | 16.7 | 1-5 | 20.0 | 2-4 | 50.0 | 4 | 4 | 0 | 1 | 3 | 0 | 9 |
| Zo. 15/2 | - | W | 39 | 6-14 | 42.9 | 0-2 | 0.0 | 8-9 | 88.9 | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 20 |
| Do. 12/2 | - | L | 38 | 4-16 | 25.0 | 1-5 | 20.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 11 |
| Za. 7/2 | - | L | 35 | 7-16 | 43.8 | 1-5 | 20.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 17 |
| Do. 5/2 | - | L | 36 | 8-15 | 53.3 | 3-6 | 50.0 | 5-7 | 71.4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 24 |
| Do. 29/1 | - | L | 38 | 8-14 | 57.1 | 2-6 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 18 |
| Za. 24/1 | - | L | 35 | 7-17 | 41.2 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 14 |
| Do. 22/1 | - | L | 33 | 3-8 | 37.5 | 1-5 | 20.0 | 7-8 | 87.5 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 14 |
| Ma. 19/1 | - | L | 36 | 7-16 | 43.8 | 0-5 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 14 |
| Do. 15/1 | - | L | 31 | 2-9 | 22.2 | 0-4 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 |
| Za. 10/1 | - | L | 34 | 4-11 | 36.4 | 1-4 | 25.0 | 1-3 | 33.3 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 | 4 | 10 |
| Do. 8/1 | - | L | 37 | 3-11 | 27.3 | 1-8 | 12.5 | 4-6 | 66.7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 |
| Za. 3/1 | - | L | 34 | 3-12 | 25.0 | 2-7 | 28.6 | 3-4 | 75.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 11 |
| Wo. 31/12 | - | L | 30 | 3-12 | 25.0 | 2-7 | 28.6 | 1-2 | 50.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 9 |
| Ma. 22/12 | - | L | 36 | 6-14 | 42.9 | 2-5 | 40.0 | 6-7 | 85.7 | 5 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 | 20 |
| Do. 18/12 | - | L | 32 | 5-14 | 35.7 | 1-5 | 20.0 | 5-7 | 71.4 | 4 | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 16 |
| Za. 13/12 | - | L | 34 | 8-16 | 50.0 | 2-3 | 66.7 | 2-7 | 28.6 | 6 | 5 | 0 | 1 | 1 | 2 | 20 |
| Zo. 7/12 | - | L | 27 | 7-17 | 41.2 | 2-8 | 25.0 | 4-5 | 80.0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3 | 20 |
| Zo. 30/11 | - | L | 32 | 6-16 | 37.5 | 5-12 | 41.7 | 0-0 | 0.0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 17 |
| Wo. 26/11 | - | W | 36 | 5-14 | 35.7 | 2-6 | 33.3 | 10-13 | 76.9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 22 |
| Di. 25/11 | - | L | 36 | 5-13 | 38.5 | 2-6 | 33.3 | 6-9 | 66.7 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 4 | 18 |
| Di. 18/11 | -SWCU | W | 29 | 8-15 | 53.3 | 2-6 | 33.3 | 3-4 | 75.0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 21 |
| Za. 15/11 | - | W | 39 | 7-13 | 53.8 | 4-8 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 20 |
| Do. 13/11 | - | L | 32 | 6-14 | 42.9 | 4-8 | 50.0 | 6-7 | 85.7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 22 |
| Vr. 7/11 | - | L | 36 | 6-15 | 40.0 | 3-9 | 33.3 | 1-2 | 50.0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 16 |
| Do. 6/11 | -CBS | W | 22 | 4-12 | 33.3 | 3-8 | 37.5 | 2-3 | 66.7 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers
2025-26 American Standings
| Team | CONF | GB | OVR |
|---|---|---|---|
| South Florida | 15-3 | - | 25-9 |
| Tulsa | 13-5 | 2 | 30-8 |
| Wichita State | 13-5 | 2 | 24-12 |
| UAB | 11-7 | 4 | 20-12 |
| North Texas | 9-9 | 6 | 19-14 |
| Florida Atlantic | 9-9 | 6 | 18-15 |
| Charlotte | 9-9 | 6 | 17-17 |
| Tulane | 8-10 | 7 | 18-15 |
| Temple | 8-10 | 7 | 16-16 |
| Memphis | 8-10 | 7 | 13-19 |
| Rice | 7-11 | 8 | 13-18 |
| East Carolina | 6-12 | 9 | 11-20 |
| UTSA | 1-17 | 14 | 5-25 |