NickJanowski
- St. Thomas-Minnesota Tommies
- #23
- Guard
- KlasseFreshman
- L/GW1.93 m, 92 kg
- Geboren inPewaukee, WI
Wedstrijlog
Playoffs (STMN)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wo. 18/3 | - | L | 33 | 5-16 | 31.3 | 0-5 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 10 |
| Playoffs | 33.0 | 5.0-16.0 | 31.3 | 0.0-5.0 | 0.0 | 0.0-0.0 | NaN | 7.0 | 3.0 | 0.0 | 1.0 | 0.0 | 3.0 | 10.0 | ||
2025-26 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 8/3 | - | L | 32 | 3-12 | 25.0 | 2-7 | 28.6 | 0-1 | 0.0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 8 |
| Vr. 6/3 | - | W | 34 | 4-11 | 36.4 | 1-6 | 16.7 | 1-1 | 100.0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 10 |
| Zo. 1/3 | - | W | 31 | 4-14 | 28.6 | 1-7 | 14.3 | 0-0 | 0.0 | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 0 | 9 |
| Vr. 27/2 | - | W | 28 | 9-11 | 81.8 | 3-5 | 60.0 | 0-1 | 0.0 | 3 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 21 |
| Zo. 22/2 | - | L | 34 | 9-19 | 47.4 | 1-6 | 16.7 | 0-2 | 0.0 | 6 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 19 |
| Zo. 15/2 | - | W | 29 | 5-10 | 50.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11 |
| Vr. 13/2 | - | L | 35 | 5-11 | 45.5 | 0-4 | 0.0 | 0-4 | 0.0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 10 |
| Zo. 8/2 | - | W | 33 | 10-15 | 66.7 | 2-3 | 66.7 | 2-3 | 66.7 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 24 |
| Do. 5/2 | - | W | 33 | 9-16 | 56.3 | 5-9 | 55.6 | 0-1 | 0.0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 23 |
| Zo. 1/2 | - | W | 23 | 6-9 | 66.7 | 2-4 | 50.0 | 2-3 | 66.7 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 16 |
| Vr. 30/1 | - | L | 38 | 9-17 | 52.9 | 2-7 | 28.6 | 0-0 | 0.0 | 5 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 20 |
| Za. 24/1 | - | W | 35 | 8-12 | 66.7 | 3-5 | 60.0 | 4-6 | 66.7 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 23 |
| Vr. 23/1 | - | W | 35 | 6-13 | 46.2 | 1-5 | 20.0 | 8-10 | 80.0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 21 |
| Za. 17/1 | - | L | 34 | 4-9 | 44.4 | 3-6 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 11 |
| Vr. 16/1 | - | W | 39 | 11-16 | 68.8 | 7-9 | 77.8 | 3-5 | 60.0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 32 |
| Zo. 11/1 | - | W | 34 | 6-15 | 40.0 | 0-3 | 0.0 | 11-14 | 78.6 | 12 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 23 |
| Do. 8/1 | - | W | 31 | 3-8 | 37.5 | 0-4 | 0.0 | 5-6 | 83.3 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 11 |
| Zo. 4/1 | - | W | 36 | 12-22 | 54.5 | 3-8 | 37.5 | 4-7 | 57.1 | 7 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 31 |
| Zo. 28/12 | -NCU | W | 22 | 4-8 | 50.0 | 2-3 | 66.7 | 1-1 | 100.0 | 13 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 |
| Zo. 21/12 | - | W | 29 | 8-10 | 80.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 7 | 0 | 2 | 2 | 1 | 16 |
| Za. 13/12 | - | W | 31 | 5-13 | 38.5 | 0-3 | 0.0 | 6-8 | 75.0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 16 |
| Vr. 12/12 | - | W | 27 | 5-12 | 41.7 | 1-6 | 16.7 | 4-7 | 57.1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 15 |
| Zo. 7/12 | - | W | 32 | 6-11 | 54.5 | 2-7 | 28.6 | 0-2 | 0.0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 14 |
| Do. 4/12 | - | L | 36 | 8-15 | 53.3 | 4-9 | 44.4 | 2-3 | 66.7 | 11 | 2 | 0 | 1 | 2 | 0 | 22 |
| Zo. 30/11 | - | W | 24 | 1-7 | 14.3 | 0-5 | 0.0 | 2-3 | 66.7 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
| Zo. 23/11 | - | W | 33 | 5-11 | 45.5 | 3-9 | 33.3 | 2-3 | 66.7 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 15 |
| Za. 22/11 | - | L | 33 | 4-9 | 44.4 | 2-6 | 33.3 | 4-5 | 80.0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 14 |
| Za. 22/11 | - | W | 29 | 6-13 | 46.2 | 3-6 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 17 |
| Za. 15/11 | - | W | 29 | 3-8 | 37.5 | 1-4 | 25.0 | 3-4 | 75.0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 |
| Vr. 14/11 | - | W | 22 | 5-11 | 45.5 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 10 |
| Di. 11/11 | - | L | 34 | 8-13 | 61.5 | 5-8 | 62.5 | 1-2 | 50.0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 22 |
| Zo. 9/11 | - | W | 34 | 3-10 | 30.0 | 2-6 | 33.3 | 8-11 | 72.7 | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 4 | 16 |
| Di. 4/11 | - | L | 30 | 7-9 | 77.8 | 0-2 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 14 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers
2025-26 Summit Standings
| Team | CONF | GB | OVR |
|---|---|---|---|
| North Dakota State | 14-2 | - | 27-8 |
| St. Thomas-Minnesota | 12-4 | 2 | 24-10 |
| North Dakota | 10-6 | 4 | 18-17 |
| South Dakota | 8-8 | 6 | 16-16 |
| Omaha | 8-8 | 6 | 16-17 |
| Denver | 8-8 | 6 | 15-17 |
| South Dakota State | 7-9 | 7 | 14-18 |
| Oral Roberts | 4-12 | 10 | 10-23 |
| Kansas City | 1-15 | 13 | 4-27 |