MustaphaAmzil
- #22
- Aanvaller
- Geboren inHelsinki, Finland
Wedstrijlog
Playoffs (UNM)
2024-25 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Za. 15/3 | - | L | 35 | 4-13 | 30.8 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 10 |
| Do. 13/3 | - | W | 31 | 3-12 | 25.0 | 0-6 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6 |
| Za. 8/3 | - | W | 29 | 2-6 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 2-5 | 40.0 | 7 | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 |
| Wo. 5/3 | - | W | 25 | 2-9 | 22.2 | 2-6 | 33.3 | 2-4 | 50.0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 3 | 0 | 8 |
| Za. 1/3 | - | W | 25 | 5-9 | 55.6 | 1-3 | 33.3 | 4-7 | 57.1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 |
| Wo. 26/2 | - | L | 15 | 1-8 | 12.5 | 1-6 | 16.7 | 0-0 | 0.0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 |
| Do. 13/2 | - | W | 17 | 1-4 | 25.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 |
| Do. 6/2 | - | W | 22 | 2-7 | 28.6 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 6 |
| Zo. 2/2 | - | W | 28 | 4-6 | 66.7 | 2-4 | 50.0 | 6-7 | 85.7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 16 |
| Za. 25/1 | - | W | 21 | 0-2 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 |
| Ma. 20/1 | - | W | 20 | 6-8 | 75.0 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 3 | 0 | 2 | 3 | 1 | 15 |
| Za. 18/1 | - | W | 32 | 3-8 | 37.5 | 1-5 | 20.0 | 4-4 | 100.0 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 11 |
| Wo. 15/1 | - | L | 26 | 4-9 | 44.4 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 9 |
| Za. 11/1 | - | W | 33 | 4-12 | 33.3 | 0-4 | 0.0 | 2-6 | 33.3 | 11 | 2 | 3 | 2 | 2 | 0 | 10 |
| Wo. 8/1 | - | W | 24 | 0-7 | 0.0 | 0-4 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 |
| Za. 4/1 | - | W | 39 | 4-11 | 36.4 | 1-6 | 16.7 | 5-7 | 71.4 | 5 | 4 | 2 | 1 | 4 | 2 | 14 |
| Wo. 1/1 | - | W | 32 | 8-13 | 61.5 | 4-6 | 66.7 | 3-4 | 75.0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 23 |
| Za. 28/12 | - | W | 24 | 5-10 | 50.0 | 0-2 | 0.0 | 4-4 | 100.0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 14 |
| Do. 19/12 | - | W | 34 | 5-12 | 41.7 | 0-2 | 0.0 | 5-7 | 71.4 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 15 |
| Zo. 15/12 | - | W | 21 | 4-7 | 57.1 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 9 |
| Zo. 8/12 | - | L | 38 | 2-16 | 12.5 | 2-11 | 18.2 | 4-4 | 100.0 | 8 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0 | 10 |
| Do. 5/12 | - | W | 37 | 6-12 | 50.0 | 1-3 | 33.3 | 6-9 | 66.7 | 9 | 3 | 2 | 1 | 2 | 0 | 19 |
| Za. 30/11 | - | W | 29 | 3-6 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 3-5 | 60.0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 10 |
| Vr. 29/11 | - | L | 34 | 6-16 | 37.5 | 3-9 | 33.3 | 13-14 | 92.9 | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 28 |
| Ma. 25/11 | - | W | 29 | 6-15 | 40.0 | 2-6 | 33.3 | 4-6 | 66.7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 |
| Vr. 22/11 | - | W | 30 | 3-7 | 42.9 | 1-4 | 25.0 | 3-6 | 50.0 | 9 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 10 |
| Zo. 17/11 | - | L | 34 | 6-14 | 42.9 | 4-7 | 57.1 | 0-0 | 0.0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 2 | 0 | 16 |
| Wo. 13/11 | - | W | 27 | 3-9 | 33.3 | 1-5 | 20.0 | 5-6 | 83.3 | 7 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 | 12 |
| Za. 9/11 | - | W | 27 | 3-7 | 42.9 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 |
| Di. 5/11 | - | W | 32 | 5-15 | 33.3 | 1-9 | 11.1 | 2-2 | 100.0 | 13 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 13 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers