MaxKlesmit
- #11
- Guard
- Geboren inNeenah, WI
Wedstrijlog
Playoffs (WIS)
2024-25 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 16/3 | - | L | 31 | 4-14 | 28.6 | 2-10 | 20.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 12 |
| Za. 15/3 | - | W | 18 | 1-5 | 20.0 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 4 |
| Vr. 14/3 | - | W | 20 | 1-7 | 14.3 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 |
| Do. 13/3 | - | W | 24 | 3-5 | 60.0 | 1-3 | 33.3 | 2-3 | 66.7 | 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 9 |
| Wo. 26/2 | - | W | 5 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Za. 22/2 | - | L | 27 | 3-9 | 33.3 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 8 |
| Wo. 19/2 | - | W | 23 | 2-3 | 66.7 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 |
| Za. 15/2 | - | W | 33 | 5-10 | 50.0 | 1-6 | 16.7 | 6-7 | 85.7 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 17 |
| Za. 8/2 | - | W | 30 | 3-8 | 37.5 | 2-6 | 33.3 | 1-2 | 50.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 9 |
| Wo. 5/2 | - | W | 25 | 4-10 | 40.0 | 2-6 | 33.3 | 3-3 | 100.0 | 1 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 | 13 |
| Za. 1/2 | - | W | 27 | 3-7 | 42.9 | 1-4 | 25.0 | 4-4 | 100.0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 |
| Do. 30/1 | - | L | 31 | 1-8 | 12.5 | 1-6 | 16.7 | 2-4 | 50.0 | 7 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 5 |
| Zo. 26/1 | - | W | 26 | 3-9 | 33.3 | 2-8 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 8 |
| Wo. 22/1 | - | L | 30 | 2-5 | 40.0 | 2-4 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 |
| Za. 18/1 | - | W | 27 | 7-14 | 50.0 | 2-9 | 22.2 | 2-2 | 100.0 | 2 | 4 | 0 | 2 | 0 | 1 | 18 |
| Wo. 15/1 | - | W | 30 | 1-5 | 20.0 | 1-3 | 33.3 | 1-2 | 50.0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 |
| Di. 7/1 | - | W | 24 | 1-5 | 20.0 | 1-5 | 20.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| Za. 4/1 | - | W | 23 | 3-5 | 60.0 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 3 | 1 | 8 |
| Zo. 22/12 | - | W | 25 | 0-5 | 0.0 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Za. 14/12 | - | W | 34 | 1-7 | 14.3 | 1-6 | 16.7 | 8-8 | 100.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 |
| Wo. 11/12 | - | L | 29 | 4-10 | 40.0 | 2-5 | 40.0 | 3-6 | 50.0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 13 |
| Za. 7/12 | - | L | 34 | 6-12 | 50.0 | 6-11 | 54.5 | 4-4 | 100.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 22 |
| Wo. 4/12 | - | L | 36 | 3-14 | 21.4 | 1-9 | 11.1 | 1-2 | 50.0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| Za. 30/11 | - | W | 26 | 2-9 | 22.2 | 1-7 | 14.3 | 0-0 | 0.0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 |
| Ma. 25/11 | - | W | 34 | 1-7 | 14.3 | 1-5 | 20.0 | 4-6 | 66.7 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 |
| Vr. 22/11 | - | W | 27 | 3-9 | 33.3 | 2-7 | 28.6 | 0-0 | 0.0 | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 8 |
| Di. 19/11 | - | W | 34 | 3-11 | 27.3 | 1-6 | 16.7 | 4-4 | 100.0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 3 | 11 |
| Za. 16/11 | - | W | 36 | 3-7 | 42.9 | 1-5 | 20.0 | 6-6 | 100.0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 13 |
| Zo. 10/11 | - | W | 28 | 5-11 | 45.5 | 2-6 | 33.3 | 3-3 | 100.0 | 1 | 4 | 0 | 5 | 2 | 1 | 15 |
| Vr. 8/11 | - | W | 36 | 7-15 | 46.7 | 6-11 | 54.5 | 6-6 | 100.0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 26 |
| Di. 5/11 | - | W | 28 | 3-9 | 33.3 | 1-7 | 14.3 | 0-0 | 0.0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 7 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers