DevontaeBlanton
- #10
- Aanvaller
- Geboren inMacedonia, OH
Wedstrijlog
2024-25 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 4/3 | - | L | 34 | 11-27 | 40.7 | 0-2 | 0.0 | 5-7 | 71.4 | 7 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 | 27 |
| Do. 27/2 | - | W | 33 | 11-20 | 55.0 | 1-1 | 100.0 | 1-3 | 33.3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 24 |
| Di. 25/2 | - | L | 36 | 7-15 | 46.7 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 5 | 0 | 2 | 1 | 5 | 16 |
| Vr. 21/2 | - | L | 36 | 2-7 | 28.6 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 3 | 3 | 5 |
| Wo. 19/2 | - | W | 37 | 10-20 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 2-3 | 66.7 | 12 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 | 22 |
| Za. 15/2 | - | W | 44 | 10-20 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 3 | 10 | 1 | 2 | 0 | 3 | 23 |
| Vr. 14/2 | - | W | 34 | 9-16 | 56.3 | 2-3 | 66.7 | 0-2 | 0.0 | 5 | 11 | 0 | 0 | 3 | 2 | 20 |
| Za. 8/2 | - | W | 37 | 9-18 | 50.0 | 2-5 | 40.0 | 2-4 | 50.0 | 5 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 22 |
| Vr. 7/2 | - | W | 31 | 7-12 | 58.3 | 1-2 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 8 | 0 | 2 | 3 | 3 | 17 |
| Za. 1/2 | - | W | 38 | 5-15 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 10 |
| Vr. 31/1 | - | W | 36 | 8-20 | 40.0 | 0-1 | 0.0 | 1-4 | 25.0 | 10 | 5 | 0 | 1 | 1 | 1 | 17 |
| Za. 25/1 | - | W | 35 | 3-15 | 20.0 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 8 |
| Vr. 24/1 | - | L | 37 | 7-19 | 36.8 | 0-1 | 0.0 | 2-3 | 66.7 | 9 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 16 |
| Zo. 19/1 | - | W | 38 | 2-6 | 33.3 | 0-2 | 0.0 | 6-6 | 100.0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 10 |
| Vr. 17/1 | - | L | 41 | 8-27 | 29.6 | 0-4 | 0.0 | 5-6 | 83.3 | 13 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 | 21 |
| Za. 11/1 | - | L | 34 | 6-17 | 35.3 | 0-1 | 0.0 | 4-6 | 66.7 | 6 | 3 | 0 | 1 | 3 | 1 | 16 |
| Vr. 10/1 | - | W | 35 | 5-15 | 33.3 | 0-2 | 0.0 | 6-9 | 66.7 | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 16 |
| Za. 4/1 | - | L | 31 | 6-14 | 42.9 | 1-3 | 33.3 | 2-3 | 66.7 | 9 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 15 |
| Vr. 3/1 | - | W | 48 | 7-22 | 31.8 | 1-4 | 25.0 | 1-3 | 33.3 | 8 | 8 | 1 | 2 | 1 | 5 | 16 |
| Za. 28/12 | - | L | 37 | 10-23 | 43.5 | 1-2 | 50.0 | 1-1 | 100.0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 22 |
| Za. 21/12 | - | L | 38 | 13-26 | 50.0 | 2-7 | 28.6 | 8-9 | 88.9 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 36 |
| Zo. 15/12 | - | W | 33 | 1-6 | 16.7 | 0-0 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 8 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 |
| Do. 12/12 | - | L | 29 | 5-17 | 29.4 | 0-2 | 0.0 | 1-3 | 33.3 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 11 |
| Za. 7/12 | -CBVH | W | 23 | 4-10 | 40.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 11 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 9 |
| Zo. 1/12 | - | L | 34 | 6-8 | 75.0 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 5 | 14 |
| Wo. 27/11 | - | L | 34 | 7-12 | 58.3 | 1-2 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 4 | 1 | 17 |
| Di. 26/11 | - | W | 28 | 7-14 | 50.0 | 0-2 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 17 |
| Ma. 25/11 | - | L | 37 | 10-23 | 43.5 | 1-1 | 100.0 | 2-4 | 50.0 | 11 | 3 | 0 | 1 | 3 | 2 | 23 |
| Wo. 20/11 | - | W | 25 | 7-12 | 58.3 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 8 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 14 |
| Wo. 13/11 | - | L | 35 | 10-15 | 66.7 | 1-1 | 100.0 | 2-2 | 100.0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 23 |
| Za. 9/11 | - | W | 34 | 8-17 | 47.1 | 0-2 | 0.0 | 4-6 | 66.7 | 5 | 8 | 1 | 2 | 3 | 3 | 20 |
| Di. 5/11 | -AL | W | 23 | 3-10 | 30.0 | 1-3 | 33.3 | 1-6 | 16.7 | 6 | 5 | 0 | 4 | 2 | 2 | 8 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers