KeeshawnKellman
- #32
- Aanvaller
- Geboren inAllentown, Pa
Wedstrijlog
Playoffs (FGCU)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ma. 24/3 | - | W | 19 | 5-8 | 62.5 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 10 |
| Playoffs | 19.0 | 5.0-8.0 | 62.5 | 0.0-1.0 | 0.0 | 0.0-0.0 | NaN | 6.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | 10.0 | ||
2024-25 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Di. 4/3 | - | L | 34 | 6-14 | 42.9 | 0-1 | 0.0 | 4-6 | 66.7 | 13 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 16 |
| Do. 27/2 | - | W | 31 | 9-13 | 69.2 | 0-0 | 0.0 | 2-5 | 40.0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 20 |
| Di. 25/2 | - | W | 31 | 11-18 | 61.1 | 0-0 | 0.0 | 7-9 | 77.8 | 10 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 29 |
| Vr. 21/2 | - | W | 32 | 9-17 | 52.9 | 0-1 | 0.0 | 6-9 | 66.7 | 9 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 24 |
| Wo. 19/2 | - | W | 29 | 4-9 | 44.4 | 0-0 | 0.0 | 7-8 | 87.5 | 12 | 1 | 5 | 0 | 2 | 0 | 15 |
| Za. 15/2 | - | L | 29 | 8-15 | 53.3 | 0-1 | 0.0 | 0-4 | 0.0 | 6 | 1 | 2 | 0 | 4 | 3 | 16 |
| Vr. 14/2 | - | L | 26 | 3-3 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 7 |
| Za. 8/2 | - | W | 29 | 11-17 | 64.7 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 8 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 22 |
| Vr. 7/2 | - | L | 30 | 6-11 | 54.5 | 0-0 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 3 | 14 |
| Za. 1/2 | - | W | 26 | 5-9 | 55.6 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 12 |
| Do. 30/1 | - | W | 34 | 8-12 | 66.7 | 1-2 | 50.0 | 2-5 | 40.0 | 6 | 1 | 3 | 0 | 2 | 5 | 19 |
| Za. 25/1 | - | L | 15 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 2-5 | 40.0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 4 | 2 | 8 |
| Vr. 24/1 | - | W | 31 | 3-4 | 75.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 11 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 |
| Za. 18/1 | - | W | 32 | 8-11 | 72.7 | 1-1 | 100.0 | 4-5 | 80.0 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 21 |
| Vr. 17/1 | - | W | 19 | 2-6 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 5-10 | 50.0 | 9 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 9 |
| Za. 11/1 | - | W | 32 | 4-8 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 4-5 | 80.0 | 4 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 12 |
| Vr. 10/1 | - | W | 29 | 3-7 | 42.9 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 10 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8 |
| Za. 4/1 | - | L | 27 | 7-13 | 53.8 | 0-0 | 0.0 | 1-5 | 20.0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 15 |
| Vr. 3/1 | - | W | 30 | 10-11 | 90.9 | 0-0 | 0.0 | 3-7 | 42.9 | 10 | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 23 |
| Zo. 29/12 | - | W | 19 | 2-9 | 22.2 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 9 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 4 |
| Zo. 22/12 | - | W | 27 | 6-8 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 14 |
| Do. 19/12 | - | L | 32 | 8-11 | 72.7 | 0-0 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 9 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 16 |
| Zo. 8/12 | - | L | 24 | 5-13 | 38.5 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 10 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 11 |
| Za. 23/11 | - | L | 3 | 2-2 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 |
| Vr. 22/11 | - | W | 23 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 |
| Zo. 17/11 | - | L | 28 | 8-11 | 72.7 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 | 5 | 16 |
| Do. 14/11 | - | L | 23 | 2-6 | 33.3 | 1-1 | 100.0 | 1-2 | 50.0 | 8 | 1 | 3 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| Za. 9/11 | - | L | 31 | 9-11 | 81.8 | 0-0 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 9 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 18 |
| Di. 5/11 | - | L | 25 | 6-8 | 75.0 | 1-1 | 100.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 15 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers