DevonAndrews
- #50
- Aanvaller
- Geboren inLorain, OH
Wedstrijlog
2019-20 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Do. 12/3 | - | W | 24 | 3-7 | 42.9 | 0-1 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 6 | 2 | 1 | 2 | 3 | 0 | 8 |
| Zo. 8/3 | - | L | 25 | 3-12 | 25.0 | 2-5 | 40.0 | 4-4 | 100.0 | 5 | 5 | 2 | 2 | 2 | 0 | 12 |
| Do. 5/3 | - | L | 24 | 3-11 | 27.3 | 1-3 | 33.3 | 1-4 | 25.0 | 6 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 8 |
| Zo. 1/3 | - | W | 27 | 2-6 | 33.3 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 3 | 0 | 3 | 3 | 2 | 4 |
| Vr. 28/2 | - | L | 22 | 1-6 | 16.7 | 0-2 | 0.0 | 5-11 | 45.5 | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 |
| Za. 15/2 | - | L | 34 | 8-16 | 50.0 | 5-10 | 50.0 | 3-5 | 60.0 | 7 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 24 |
| Vr. 14/2 | - | L | 31 | 9-14 | 64.3 | 3-4 | 75.0 | 1-3 | 33.3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 22 |
| Za. 8/2 | - | W | 36 | 7-13 | 53.8 | 0-2 | 0.0 | 1-3 | 33.3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 3 | 3 | 15 |
| Do. 6/2 | - | W | 28 | 5-11 | 45.5 | 3-5 | 60.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 15 |
| Za. 1/2 | - | W | 31 | 7-15 | 46.7 | 0-3 | 0.0 | 1-3 | 33.3 | 6 | 5 | 1 | 0 | 2 | 0 | 15 |
| Vr. 31/1 | - | L | 23 | 5-17 | 29.4 | 1-4 | 25.0 | 2-5 | 40.0 | 8 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 13 |
| Za. 25/1 | - | L | 27 | 2-9 | 22.2 | 0-3 | 0.0 | 4-5 | 80.0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | 8 |
| Vr. 24/1 | - | W | 26 | 6-15 | 40.0 | 3-7 | 42.9 | 2-3 | 66.7 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 17 |
| Zo. 19/1 | - | W | 26 | 5-9 | 55.6 | 4-5 | 80.0 | 4-4 | 100.0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 18 |
| Vr. 17/1 | - | W | 27 | 6-11 | 54.5 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 15 |
| Za. 11/1 | - | L | 36 | 6-17 | 35.3 | 2-7 | 28.6 | 5-5 | 100.0 | 7 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 19 |
| Vr. 10/1 | - | L | 24 | 4-11 | 36.4 | 1-3 | 33.3 | 1-4 | 25.0 | 7 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 10 |
| Zo. 5/1 | - | W | 36 | 9-22 | 40.9 | 2-9 | 22.2 | 6-8 | 75.0 | 9 | 4 | 0 | 2 | 4 | 1 | 26 |
| Do. 2/1 | - | W | 29 | 6-18 | 33.3 | 1-4 | 25.0 | 3-7 | 42.9 | 3 | 3 | 0 | 2 | 2 | 3 | 16 |
| Za. 28/12 | - | L | 19 | 6-17 | 35.3 | 1-4 | 25.0 | 1-3 | 33.3 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 5 | 14 |
| Zo. 22/12 | - | W | 34 | 4-12 | 33.3 | 2-6 | 33.3 | 8-11 | 72.7 | 8 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 | 18 |
| Za. 7/12 | - | W | 34 | 8-21 | 38.1 | 1-5 | 20.0 | 3-5 | 60.0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 3 | 2 | 20 |
| Do. 5/12 | - | W | 19 | 1-9 | 11.1 | 1-8 | 12.5 | 1-4 | 25.0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 |
| Zo. 1/12 | - | W | 32 | 8-14 | 57.1 | 1-4 | 25.0 | 4-5 | 80.0 | 8 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 21 |
| Wo. 27/11 | -KSR | W | 32 | 7-10 | 70.0 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 8 | 9 | 0 | 0 | 3 | 4 | 15 |
| Za. 23/11 | - | L | 33 | 5-18 | 27.8 | 2-7 | 28.6 | 2-8 | 25.0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 14 |
| Vr. 22/11 | - | W | 28 | 9-15 | 60.0 | 2-6 | 33.3 | 4-4 | 100.0 | 8 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 24 |
| Wo. 20/11 | - | W | 22 | 7-12 | 58.3 | 1-5 | 20.0 | 1-1 | 100.0 | 5 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 16 |
| Do. 14/11 | - | L | 32 | 6-10 | 60.0 | 4-6 | 66.7 | 5-6 | 83.3 | 7 | 0 | 1 | 2 | 4 | 4 | 21 |
| Za. 9/11 | -AVEM | W | 20 | 5-7 | 71.4 | 2-4 | 50.0 | 3-4 | 75.0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 15 |
| Wo. 6/11 | - | L | 30 | 7-15 | 46.7 | 0-3 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 16 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers