WilliamBuford
- #44
- Guard
- Geboren inToledo, OH
Wedstrijlog
Playoffs (OSU)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 1/4 | - | L | 35 | 6-10 | 60.0 | 3-5 | 60.0 | 4-4 | 100.0 | 7 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 19 |
| Zo. 25/3 | - | W | 40 | 3-12 | 25.0 | 1-5 | 20.0 | 6-8 | 75.0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 13 |
| Vr. 23/3 | - | W | 30 | 1-8 | 12.5 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 4 | 4 | 4 |
| Za. 17/3 | - | W | 40 | 4-13 | 30.8 | 2-7 | 28.6 | 3-4 | 75.0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 13 |
| Vr. 16/3 | - | W | 29 | 5-11 | 45.5 | 3-7 | 42.9 | 4-4 | 100.0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 3 | 17 |
| Playoffs | 34.8 | 3.8-10.8 | 35.2 | 2.0-5.2 | 38.5 | 3.6-4.4 | 81.8 | 5.8 | 1.4 | 0.0 | 1.2 | 3.2 | 2.4 | 13.2 | ||
2011-12 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 4/3 | - | W | 39 | 8-14 | 57.1 | 2-6 | 33.3 | 7-11 | 63.6 | 3 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 25 |
| Do. 1/3 | - | W | 27 | 3-10 | 30.0 | 0-4 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 6 |
| Zo. 26/2 | - | L | 35 | 4-11 | 36.4 | 2-3 | 66.7 | 5-5 | 100.0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 15 |
| Wo. 22/2 | - | W | 26 | 7-9 | 77.8 | 2-3 | 66.7 | 1-1 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | 17 |
| Zo. 19/2 | - | L | 40 | 3-12 | 25.0 | 0-3 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 6 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| Wo. 15/2 | - | W | 37 | 10-17 | 58.8 | 4-10 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 8 | 5 | 1 | 0 | 3 | 2 | 24 |
| Zo. 12/2 | - | L | 36 | 2-12 | 16.7 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 |
| Wo. 8/2 | - | W | 40 | 10-17 | 58.8 | 3-6 | 50.0 | 6-6 | 100.0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 |
| Za. 4/2 | - | W | 40 | 4-15 | 26.7 | 1-4 | 25.0 | 2-2 | 100.0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 11 |
| Zo. 29/1 | - | W | 39 | 5-13 | 38.5 | 1-5 | 20.0 | 1-1 | 100.0 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | 12 |
| Do. 26/1 | - | W | 32 | 3-7 | 42.9 | 3-6 | 50.0 | 6-6 | 100.0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 15 |
| Zo. 22/1 | - | W | 27 | 6-13 | 46.2 | 3-5 | 60.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 |
| Zo. 15/1 | - | W | 37 | 5-12 | 41.7 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 2 | 4 | 12 |
| Wo. 11/1 | - | L | 37 | 7-18 | 38.9 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | 15 |
| Za. 7/1 | - | W | 35 | 3-14 | 21.4 | 1-4 | 25.0 | 1-2 | 50.0 | 11 | 5 | 0 | 3 | 1 | 2 | 8 |
| Wo. 4/1 | - | W | 28 | 6-11 | 54.5 | 0-5 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 13 |
| Zo. 1/1 | - | L | 26 | 3-7 | 42.9 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 8 |
| Wo. 28/12 | - | W | 35 | 9-14 | 64.3 | 5-7 | 71.4 | 5-5 | 100.0 | 9 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 28 |
| Vr. 23/12 | - | W | 31 | 8-16 | 50.0 | 1-3 | 33.3 | 1-1 | 100.0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 18 |
| Wo. 21/12 | - | W | 26 | 3-11 | 27.3 | 1-6 | 16.7 | 0-0 | 0.0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 7 |
| Za. 17/12 | - | W | 40 | 5-14 | 35.7 | 2-6 | 33.3 | 5-5 | 100.0 | 5 | 5 | 0 | 2 | 2 | 1 | 17 |
| Do. 15/12 | - | W | 34 | 4-9 | 44.4 | 2-4 | 50.0 | 4-4 | 100.0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | 4 | 14 |
| Za. 10/12 | - | L | 40 | 8-23 | 34.8 | 1-6 | 16.7 | 4-4 | 100.0 | 5 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 21 |
| Za. 3/12 | - | W | 26 | 1-7 | 14.3 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 |
| Wo. 30/11 | - | W | 39 | 8-15 | 53.3 | 2-3 | 66.7 | 2-2 | 100.0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 20 |
| Za. 26/11 | - | W | 37 | 9-16 | 56.3 | 4-4 | 100.0 | 3-5 | 60.0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 25 |
| Do. 24/11 | - | W | 23 | 10-16 | 62.5 | 2-2 | 100.0 | 1-1 | 100.0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | 23 |
| Di. 22/11 | - | W | 31 | 4-13 | 30.8 | 1-4 | 25.0 | 4-5 | 80.0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 13 |
| Za. 19/11 | - | W | 23 | 4-10 | 40.0 | 0-2 | 0.0 | 3-5 | 60.0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 11 |
| Wo. 16/11 | - | W | 40 | 7-15 | 46.7 | 2-5 | 40.0 | 5-6 | 83.3 | 6 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 21 |
| Za. 12/11 | - | W | 26 | 5-10 | 50.0 | 1-3 | 33.3 | 2-2 | 100.0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 13 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers