AnthonyJohnson
- #23
- Guard
- Geboren inTacoma, WA
Wedstrijlog
Playoffs (MONT)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vr. 19/3 | - | L | 35 | 1-12 | 8.3 | 0-4 | 0.0 | 4-6 | 66.7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 4 | 6 |
| Playoffs | 35.0 | 1.0-12.0 | 8.3 | 0.0-4.0 | 0.0 | 4.0-6.0 | 66.7 | 1.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 3.0 | 4.0 | 6.0 | ||
2009-10 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Do. 11/3 | - | W | 40 | 13-22 | 59.1 | 2-5 | 40.0 | 14-14 | 100.0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 4 | 42 |
| Wo. 10/3 | - | W | 36 | 5-12 | 41.7 | 2-5 | 40.0 | 7-8 | 87.5 | 3 | 3 | 1 | 3 | 2 | 5 | 19 |
| Zo. 7/3 | - | W | 34 | 8-12 | 66.7 | 3-3 | 100.0 | 3-4 | 75.0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 22 |
| Zo. 28/2 | - | L | 39 | 9-14 | 64.3 | 4-6 | 66.7 | 9-12 | 75.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 31 |
| Zo. 21/2 | - | W | 29 | 6-8 | 75.0 | 1-2 | 50.0 | 3-4 | 75.0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 16 |
| Zo. 14/2 | - | L | 39 | 11-16 | 68.8 | 4-7 | 57.1 | 2-2 | 100.0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5 | 2 | 28 |
| Za. 13/2 | - | W | 37 | 6-14 | 42.9 | 1-3 | 33.3 | 9-9 | 100.0 | 5 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 22 |
| Zo. 7/2 | - | W | 28 | 7-10 | 70.0 | 4-6 | 66.7 | 12-14 | 85.7 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 30 |
| Za. 6/2 | - | W | 38 | 3-9 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 12-14 | 85.7 | 4 | 5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 18 |
| Zo. 31/1 | - | W | 31 | 9-14 | 64.3 | 1-1 | 100.0 | 9-9 | 100.0 | 4 | 2 | 0 | 3 | 2 | 5 | 28 |
| Vr. 29/1 | - | W | 34 | 5-13 | 38.5 | 3-4 | 75.0 | 6-7 | 85.7 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 5 | 19 |
| Zo. 24/1 | - | L | 36 | 2-9 | 22.2 | 0-2 | 0.0 | 4-6 | 66.7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 8 |
| Za. 16/1 | - | W | 37 | 7-10 | 70.0 | 0-1 | 0.0 | 4-4 | 100.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 18 |
| Zo. 10/1 | - | W | 37 | 6-12 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 7-7 | 100.0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 20 |
| Za. 9/1 | - | W | 37 | 6-14 | 42.9 | 3-4 | 75.0 | 10-12 | 83.3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 25 |
| Zo. 3/1 | - | L | 30 | 4-14 | 28.6 | 1-4 | 25.0 | 2-3 | 66.7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 11 |
| Do. 31/12 | - | L | 37 | 3-8 | 37.5 | 2-4 | 50.0 | 7-8 | 87.5 | 1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 15 |
| Do. 24/12 | -PRMT | W | 18 | 2-3 | 66.7 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 |
| Di. 22/12 | - | W | 38 | 4-9 | 44.4 | 2-4 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 11 |
| Zo. 20/12 | - | W | 35 | 9-13 | 69.2 | 4-7 | 57.1 | 1-2 | 50.0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 23 |
| Do. 17/12 | - | W | 33 | 3-6 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 7 |
| Zo. 13/12 | - | L | 36 | 5-14 | 35.7 | 0-2 | 0.0 | 9-12 | 75.0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 19 |
| Vr. 11/12 | - | W | 33 | 4-8 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 14-14 | 100.0 | 5 | 5 | 0 | 2 | 0 | 1 | 22 |
| Zo. 6/12 | - | L | 36 | 2-10 | 20.0 | 0-1 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 |
| Za. 5/12 | - | W | 32 | 8-11 | 72.7 | 0-0 | 0.0 | 6-6 | 100.0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 2 | 22 |
| Ma. 30/11 | - | L | 38 | 5-14 | 35.7 | 0-5 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 10 |
| Di. 24/11 | - | W | 36 | 3-6 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 14-15 | 93.3 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 20 |
| Vr. 20/11 | - | L | 38 | 9-21 | 42.9 | 0-3 | 0.0 | 5-5 | 100.0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 23 |
| Zo. 15/11 | - | W | 38 | 7-9 | 77.8 | 4-5 | 80.0 | 4-4 | 100.0 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 22 |
| Zo. 15/11 | - | W | 37 | 5-14 | 35.7 | 1-4 | 25.0 | 14-14 | 100.0 | 4 | 5 | 0 | 1 | 0 | 4 | 25 |
| Za. 14/11 | - | W | 34 | 7-13 | 53.8 | 2-4 | 50.0 | 4-6 | 66.7 | 4 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | 20 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers