OmarJohnson
- #1
- Guard
- Geboren inPhiladelphia, Pa
Wedstrijlog
2009-10 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Wo. 10/3 | - | L | 36 | 3-5 | 60.0 | 1-2 | 50.0 | 6-6 | 100.0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 13 |
| Zo. 7/3 | - | W | 33 | 4-6 | 66.7 | 1-2 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 9 |
| Do. 4/3 | - | L | 36 | 3-9 | 33.3 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 5 | 0 | 2 | 2 | 4 | 7 |
| Zo. 28/2 | - | W | 35 | 6-9 | 66.7 | 1-3 | 33.3 | 4-7 | 57.1 | 8 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 17 |
| Do. 25/2 | - | W | 36 | 4-9 | 44.4 | 3-5 | 60.0 | 10-10 | 100.0 | 1 | 9 | 0 | 1 | 1 | 2 | 21 |
| Zo. 21/2 | - | W | 43 | 4-11 | 36.4 | 1-5 | 20.0 | 10-12 | 83.3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 19 |
| Do. 18/2 | - | W | 38 | 5-7 | 71.4 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 |
| Zo. 14/2 | - | W | 34 | 4-8 | 50.0 | 2-3 | 66.7 | 1-2 | 50.0 | 1 | 5 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 |
| Do. 11/2 | - | L | 32 | 3-9 | 33.3 | 0-3 | 0.0 | 1-1 | 100.0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 7 |
| Za. 6/2 | - | W | 30 | 2-6 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 2 | 2 | 6 |
| Do. 4/2 | - | L | 34 | 5-11 | 45.5 | 1-5 | 20.0 | 1-1 | 100.0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 12 |
| Zo. 31/1 | - | L | 35 | 1-6 | 16.7 | 0-1 | 0.0 | 2-7 | 28.6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 4 |
| Do. 28/1 | - | L | 40 | 5-12 | 41.7 | 2-4 | 50.0 | 0-0 | 0.0 | 1 | 2 | 0 | 3 | 1 | 1 | 12 |
| Zo. 24/1 | - | L | 41 | 2-5 | 40.0 | 2-3 | 66.7 | 5-6 | 83.3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 1 | 11 |
| Zo. 17/1 | - | L | 20 | 3-9 | 33.3 | 2-3 | 66.7 | 2-2 | 100.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 10 |
| Do. 14/1 | - | W | 39 | 4-11 | 36.4 | 1-4 | 25.0 | 5-5 | 100.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 14 |
| Za. 9/1 | - | W | 35 | 2-9 | 22.2 | 2-6 | 33.3 | 2-2 | 100.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 8 |
| Ma. 4/1 | - | W | 28 | 5-10 | 50.0 | 2-5 | 40.0 | 0-1 | 0.0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 2 | 12 |
| Vr. 1/1 | - | W | 40 | 4-11 | 36.4 | 1-3 | 33.3 | 7-9 | 77.8 | 4 | 2 | 0 | 1 | 2 | 7 | 16 |
| Wo. 30/12 | - | L | 37 | 5-13 | 38.5 | 0-4 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 12 |
| Za. 19/12 | - | W | 27 | 3-9 | 33.3 | 1-3 | 33.3 | 2-2 | 100.0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 |
| Di. 8/12 | - | W | 31 | 4-11 | 36.4 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 |
| Za. 5/12 | - | L | 39 | 1-11 | 9.1 | 0-7 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 |
| Wo. 2/12 | -CAMR | W | 30 | 5-8 | 62.5 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 1 | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 11 |
| Zo. 29/11 | - | W | 35 | 3-10 | 30.0 | 1-2 | 50.0 | 4-5 | 80.0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 1 | 4 | 11 |
| Do. 26/11 | - | L | 38 | 6-11 | 54.5 | 6-10 | 60.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 5 | 18 |
| Wo. 25/11 | - | W | 31 | 4-7 | 57.1 | 1-1 | 100.0 | 4-4 | 100.0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 5 | 4 | 13 |
| Di. 24/11 | - | W | 37 | 3-7 | 42.9 | 0-1 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 |
| Do. 19/11 | - | W | 25 | 3-12 | 25.0 | 2-8 | 25.0 | 3-4 | 75.0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 11 |
| Ma. 16/11 | - | W | 37 | 4-5 | 80.0 | 1-2 | 50.0 | 1-3 | 33.3 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 10 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers