ShaneWalker
- #5
- Aanvaller
- Geboren inNorthampton, Engeland
Wedstrijlog
Playoffs (L-MD)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Vr. 16/3 | - | L | 28 | 3-8 | 37.5 | 1-3 | 33.3 | 1-2 | 50.0 | 4 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 8 |
| Playoffs | 28.0 | 3.0-8.0 | 37.5 | 1.0-3.0 | 33.3 | 1.0-2.0 | 50.0 | 4.0 | 1.0 | 2.0 | 3.0 | 4.0 | 3.0 | 8.0 | ||
2011-12 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 26/2 | - | W | 29 | 3-4 | 75.0 | 0-1 | 0.0 | 0-1 | 0.0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6 |
| Za. 25/2 | - | L | 33 | 3-7 | 42.9 | 2-4 | 50.0 | 6-6 | 100.0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 14 |
| Zo. 19/2 | - | W | 23 | 2-6 | 33.3 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 4 | 4 | 6 |
| Do. 16/2 | - | L | 37 | 6-19 | 31.6 | 2-6 | 33.3 | 2-4 | 50.0 | 12 | 1 | 2 | 0 | 4 | 0 | 16 |
| Zo. 12/2 | - | L | 24 | 1-4 | 25.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 |
| Za. 11/2 | - | W | 25 | 2-4 | 50.0 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 4 |
| Zo. 5/2 | - | W | 34 | 5-10 | 50.0 | 2-4 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 2 | 1 | 5 | 4 | 3 | 14 |
| Za. 4/2 | - | W | 34 | 2-8 | 25.0 | 0-1 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 12 | 3 | 2 | 1 | 4 | 1 | 7 |
| Zo. 29/1 | - | W | 32 | 6-12 | 50.0 | 0-2 | 0.0 | 5-6 | 83.3 | 11 | 3 | 5 | 0 | 3 | 1 | 17 |
| Za. 28/1 | - | W | 24 | 3-7 | 42.9 | 1-3 | 33.3 | 2-2 | 100.0 | 6 | 2 | 2 | 0 | 5 | 6 | 9 |
| Zo. 22/1 | - | W | 14 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Vr. 20/1 | - | W | 32 | 2-8 | 25.0 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 1 | 0 | 3 | 4 | 2 | 4 |
| Zo. 15/1 | - | L | 28 | 2-7 | 28.6 | 1-4 | 25.0 | 0-0 | 0.0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 |
| Za. 14/1 | - | W | 31 | 1-7 | 14.3 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 1 | 3 | 0 | 2 | 3 | 4 |
| Za. 7/1 | - | W | 20 | 0-4 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Vr. 6/1 | - | W | 27 | 4-8 | 50.0 | 0-3 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 11 |
| Di. 3/1 | - | L | 33 | 1-6 | 16.7 | 1-3 | 33.3 | 5-6 | 83.3 | 8 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 8 |
| Do. 29/12 | - | W | 23 | 4-6 | 66.7 | 2-3 | 66.7 | 0-2 | 0.0 | 7 | 2 | 3 | 0 | 4 | 2 | 10 |
| Do. 22/12 | - | L | 24 | 1-5 | 20.0 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 |
| Zo. 18/12 | - | L | 25 | 3-9 | 33.3 | 1-4 | 25.0 | 2-3 | 66.7 | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| Za. 10/12 | - | W | 29 | 4-7 | 57.1 | 2-3 | 66.7 | 10-13 | 76.9 | 6 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | 20 |
| Do. 8/12 | - | W | 34 | 2-7 | 28.6 | 0-2 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 9 | 0 | 2 | 0 | 4 | 3 | 4 |
| Zo. 4/12 | - | W | 27 | 4-9 | 44.4 | 1-4 | 25.0 | 1-1 | 100.0 | 9 | 4 | 1 | 2 | 3 | 2 | 10 |
| Vr. 2/12 | - | W | 31 | 2-8 | 25.0 | 2-4 | 50.0 | 5-6 | 83.3 | 5 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 11 |
| Zo. 27/11 | - | W | 29 | 2-10 | 20.0 | 0-2 | 0.0 | 6-6 | 100.0 | 6 | 3 | 3 | 0 | 3 | 4 | 10 |
| Zo. 20/11 | - | W | 34 | 6-8 | 75.0 | 1-1 | 100.0 | 2-3 | 66.7 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 15 |
| Vr. 18/11 | - | W | 22 | 5-7 | 71.4 | 1-2 | 50.0 | 1-2 | 50.0 | 5 | 2 | 1 | 1 | 5 | 2 | 12 |
| Di. 15/11 | - | W | 23 | 4-7 | 57.1 | 1-2 | 50.0 | 6-8 | 75.0 | 7 | 1 | 2 | 1 | 4 | 3 | 15 |
| Za. 12/11 | - | L | 32 | 5-12 | 41.7 | 0-3 | 0.0 | 2-3 | 66.7 | 9 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 12 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers