CoryJohnson
- #4
- Aanvaller
- Geboren inDuluth, MN
Wedstrijlog
Playoffs (VAL)
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Do. 17/3 | - | L | 32 | 7-15 | 46.7 | 0-2 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 6 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 14 |
| Playoffs | 32.0 | 7.0-15.0 | 46.7 | 0.0-2.0 | 0.0 | 0.0-2.0 | 0.0 | 6.0 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 2.0 | 1.0 | 14.0 | ||
2010-11 Season
| Datum | TEG | Uitslag | MIN | FG | FG% | 3PNT | 3P% | FT | FT% | REB | AST | BLK | STL | PF | TO | PTS |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Zo. 6/3 | - | L | 19 | 6-10 | 60.0 | 2-5 | 40.0 | 0-0 | 0.0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 14 |
| Za. 5/3 | - | W | 26 | 3-8 | 37.5 | 1-4 | 25.0 | 4-6 | 66.7 | 4 | 1 | 2 | 0 | 2 | 2 | 11 |
| Wo. 2/3 | - | W | 21 | 6-14 | 42.9 | 0-1 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3 | 15 |
| Zo. 27/2 | - | W | 29 | 8-13 | 61.5 | 0-1 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 18 |
| Vr. 25/2 | - | L | 28 | 7-15 | 46.7 | 1-5 | 20.0 | 0-0 | 0.0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 15 |
| Di. 22/2 | - | L | 24 | 0-8 | 0.0 | 0-2 | 0.0 | 2-2 | 100.0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 5 | 2 |
| Za. 19/2 | - | W | 24 | 5-8 | 62.5 | 1-2 | 50.0 | 2-4 | 50.0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 13 |
| Do. 17/2 | - | L | 22 | 2-6 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 |
| Zo. 13/2 | - | W | 30 | 3-5 | 60.0 | 0-0 | 0.0 | 4-5 | 80.0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 10 |
| Vr. 11/2 | - | W | 26 | 8-16 | 50.0 | 0-5 | 0.0 | 3-5 | 60.0 | 5 | 3 | 0 | 1 | 3 | 3 | 19 |
| Zo. 6/2 | - | W | 33 | 3-4 | 75.0 | 0-0 | 0.0 | 2-3 | 66.7 | 6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 8 |
| Vr. 4/2 | - | L | 20 | 3-12 | 25.0 | 0-3 | 0.0 | 0-0 | 0.0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6 |
| Za. 29/1 | - | W | 30 | 6-13 | 46.2 | 0-2 | 0.0 | 4-5 | 80.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 5 | 2 | 16 |
| Zo. 23/1 | - | L | 31 | 5-15 | 33.3 | 2-6 | 33.3 | 5-6 | 83.3 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 5 | 17 |
| Za. 22/1 | - | W | 25 | 5-7 | 71.4 | 1-3 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 5 | 2 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 |
| Zo. 16/1 | - | W | 26 | 2-7 | 28.6 | 0-3 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 7 |
| Za. 15/1 | - | W | 29 | 5-11 | 45.5 | 1-3 | 33.3 | 2-4 | 50.0 | 6 | 1 | 0 | 2 | 4 | 2 | 13 |
| Zo. 9/1 | - | W | 29 | 9-16 | 56.3 | 0-4 | 0.0 | 2-4 | 50.0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 5 | 0 | 20 |
| Za. 8/1 | - | W | 25 | 10-16 | 62.5 | 0-0 | 0.0 | 6-7 | 85.7 | 3 | 1 | 1 | 0 | 2 | 2 | 26 |
| Za. 1/1 | - | L | 29 | 6-14 | 42.9 | 2-5 | 40.0 | 0-4 | 0.0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 5 | 14 |
| Wo. 29/12 | - | W | 31 | 6-10 | 60.0 | 0-3 | 0.0 | 4-4 | 100.0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 16 |
| Wo. 22/12 | - | W | 29 | 12-13 | 92.3 | 3-4 | 75.0 | 6-7 | 85.7 | 6 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 33 |
| Ma. 20/12 | - | W | 24 | 3-9 | 33.3 | 0-0 | 0.0 | 6-7 | 85.7 | 5 | 1 | 0 | 2 | 5 | 3 | 12 |
| Zo. 19/12 | - | W | 18 | 2-6 | 33.3 | 0-1 | 0.0 | 7-8 | 87.5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 11 |
| Zo. 12/12 | - | L | 32 | 11-21 | 52.4 | 0-1 | 0.0 | 3-4 | 75.0 | 7 | 1 | 2 | 0 | 5 | 2 | 25 |
| Wo. 8/12 | - | L | 25 | 2-11 | 18.2 | 0-4 | 0.0 | 4-5 | 80.0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 8 |
| Za. 4/12 | - | W | 27 | 5-11 | 45.5 | 1-2 | 50.0 | 3-5 | 60.0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 14 |
| Vr. 3/12 | - | W | 37 | 5-9 | 55.6 | 0-3 | 0.0 | 5-7 | 71.4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | 6 | 15 |
| Za. 27/11 | - | W | 27 | 5-10 | 50.0 | 2-2 | 100.0 | 6-6 | 100.0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 18 |
| Vr. 26/11 | - | W | 14 | 4-7 | 57.1 | 0-1 | 0.0 | 1-2 | 50.0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 |
| Wo. 24/11 | - | L | 30 | 6-14 | 42.9 | 2-4 | 50.0 | 5-6 | 83.3 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 19 |
| Di. 16/11 | - | L | 28 | 4-11 | 36.4 | 0-4 | 0.0 | 2-6 | 33.3 | 7 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 10 |
| Za. 13/11 | -IUN | W | 14 | 8-9 | 88.9 | 0-0 | 0.0 | 1-3 | 33.3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 17 |
Woordenlijst
- 3P%:3-Point Field Goal Percentage
- 3PNT:Driepunter gemaakt-pogingen
- AST:Assists
- BLK:Blocks
- FG:Field Goals gescoord-pogingen
- FG%:Field Goal Percentage
- FT:Free Throws gescoord-pogingen
- FT%:Free Throw Percentage
- MIN:Minuten
- PF:Overtredingen
- PTN:Points
- REB:Rebounds
- STL:Steals
- NAAR:Turnovers